Eindhoven

Prodloužený víkend v Eindhovenu

Plánujete prodloužený víkend v Eindhovenu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Eindhovenu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Eindhovenu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Evoluon, Stadswandelpark, Henri Dunant park a mnoho dalších. Eindhoven se nachází ve Nizozemsku přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Eindhovenu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NizozemskoNizozemsko
☕ Kavárny
🏛️ Architektura
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Nizozemsko
Letiště
1 letiště (EIN)

Co vidět v Eindhovenu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 15 míst, co vidět v Eindhovenu .

 • Evoluon
   

  Evoluon

  Evoluon je bývalé vědecké muzeum postavené společností Philips v roce 1966. Jeho futuristický design připomíná přistávající UFO se stal symbolem města. Budova je unikátní díky svému betonovému klenutému domu o průměru 77 metrů s ocelovými výztuhami. Dnes je Evoluon využíván jako konferenční centrum a výstavní prostor.

 • Stadswandelpark
   

  Stadswandelpark

  Stadswandelpark v Eindhovenu je velkým zeleným parkem, který se nachází jižně od centra města. Park je plný veřejných uměleckých děl, cestiček vedoucích kolem rybníků a sochařské zahrady. Můžete si zde užít příjemné odpoledne a procházku v zeleni. Park je spojen s Genneper Parken na jihu a s Van Abbemuseum na severu. V parku najdete také Radio Monument z roku 1936, Dr. AF Philips Observatory z roku 1937 a asi třicet soch, které byly umístěny k 750. výročí Eindhovenu v roce 1982.

 • Henri Dunant park
   

  Henri Dunant park

  Henri Dunantpark v Eindhovenu nabízí 22 hektarů klidného prostoru s venkovním hřištěm, malým zvířecím parkem a dvěma veřejnými uměleckými díly. Park byl založen v roce 1972 a navržen hlavním designérem města P. Rampem. Jeho cílem bylo vytvořit kus přírody ve městě. Plány na budoucnost zahrnují modernizaci parku, včetně přistavení čínského čajového domu.

 • Philips Museum
   

  Philips Museum

  Philips Museum v Eindhovenu je fascinující muzeum, které se zabývá historií společnosti Philips. Nachází se v první továrně na žárovky Philips a představuje vývoj elektroniky od počátků až do současnosti. Kromě žárovek jsou v muzeu vystaveny i lékařské přístroje, spotřebiče a elektronika. Louis Kalff a jeho návrhy jsou také vystaveny v muzeu. Prohlídku lze zpestřit interaktivními prvky a hrami pro děti.

 • Catharinakerk Eindhoven tijdens GLOW 2011
   

  Sint-Catharinakerk

  Sint-Catharinakerk v Eindhovenu je neo-gotický kostel postavený v 19. století. Interiér zdobí nádherná vitrážová okna a varhany. Pokocháte se také rozdílnými věžemi na obou stranách kostela. Kostel byl vážně poškozen během druhé světové války, ale byl později restaurován. Pro milovníky historie a architektury je to určitě skvělé místo k návštěvě.

Počasí v Eindhovenu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Eindhoven

K cestě do destinace Eindhoven lze využít 1 letiště.

Ubytování v Eindhovenu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 017 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz