Elâzığ - Saray-Moschee in Elâzığ, Türkei

Prodloužený víkend Elâzığ

Plánujete prodloužený víkend do destinace Elâzığ? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Elâzığ

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Elâzığ na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Harun Sanat Galerisi, Cumhuriyet Meydanı, Buzluk Mağarası a mnoho dalších. Elâzığ se nachází ve státě Turecko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Elâzığ je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (EZS)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Elâzığ - 11 míst co vidět .

 • Harun Sanat Galerisi
   

  Harun Sanat Galerisi

  Harun Sanat Galerisi je umělecká galerie nacházející se v tureckém městě Elazig. Toto místo přináší návštěvníkům úžasnou příležitost prozkoumat místní uměleckou scénu a objevit nové talenty. V galerii najdete rozmanité umělecké díla, včetně obrazů, soch a fotografických děl. Pokud máte zájem o umění, určitě navštivte tuto galerii a objevte krásu tureckého umění.

 • Cumhuriyet Meydanı
   

  Cumhuriyet Meydanı

  Cumhuriyet Meydanı je centrem města Elazig v Turecku. Tento náměstí je plné historických budov a památek, které odrážejí bohatou kulturu a tradice této oblasti. Místní obyvatelé i turisté sem rádi chodí na procházky, nákupy a posezení v kavárnách. V noci se náměstí promění v osvětlenou a živoucí oblast, kde se konají různé kulturní akce a festivaly. Cumhuriyet Meydanı je nezapomenutelným místem, které stojí za návštěvu při pobytu v Elazigu.

 • Buzluk Mağarası
   

  Buzluk Mağarası

  Buzluk Mağarası je jedním z nejkrásnějších turistických míst v Elazig. Tato jeskyně se nachází v horách a nabízí návštěvníkům úžasný pohled na podzemní krásy. V jeskyni se nachází mnoho krápníků, stalaktitů a stalagmitů, které jsou pokryty ledovou vrstvou. Buzluk Mağarası je oblíbeným místem pro turisty, kteří si zde mohou užít krásný výhled a zároveň si prohlédnout jedinečné přírodní krásy.

 • Ulu Mosque
   

  Ulu Mosque

  Ulu mešita v Elazigu je působivou stavbou, kterou byste měli navštívit, pokud se nacházíte v této turecké oblasti. Tato mešita byla postavena v roce 1156 a prošla mnoha rekonstrukcemi. Uvnitř najdete krásné vyřezávané dřevěné detaily a mramorové sloupy. Uložené na kopci, nabízí mešita krásný výhled na okolní krajinu. Navštivte tuto historickou památku a prohlédněte si krásu turecké architektury.

 • Sarahatun Mosque
   

  Sarahatun Mosque

  Mešita Sarahatun v Elazigu je jedním z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti Turecka. Tato nádherná mešita byla postavena v 16. století a dodnes slouží jako důležité místo pro místní muslimy. Navštivte tuto krásnou stavbu a obdivujte jemné detaily a architektonickou krásu, která je typická pro osmanskou éru.

Počasí Elâzığ

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Elâzığ

K cestě do destinace Elâzığ lze využít 1 letiště.

Elâzığ - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz