Enfidha

Prodloužený víkend Enfidha

Plánujete prodloužený víkend do destinace Enfidha? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Enfidha

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Enfidha na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Friguia Park, Takrouna, Enfidha-Hammamet International Airport a mnoho dalších. Enfidha se nachází ve státě Tunisko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Enfidha je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
TuniskoTunisko

Rychlý přehled

Stát
Tunisko
Letiště
1 letiště (NBE)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Enfidha - 7 míst co vidět .

 • Friguia Park
   

  Friguia Park

  Friguia Park je skvělým místem pro milovníky zvířat a přírody. Park se nachází nedaleko města Enfidha a nabízí návštěvníkům možnost vidět mnoho druhů zvířat, včetně slonů, žiraf a lachtanů. Kromě toho se zde nachází i botanická zahrada s mnoha druhy rostlin. Díky svému umístění v blízkosti moře můžete v parku strávit celý den a užít si krásné výhledy na okolní krajinu.

 • googleusercontent.com
   

  Takrouna

  Takrouna je malá vesnice v Tunisku, která se nachází v pohoří Džabal Takrouna. Proslavila se především během druhé světové války, kdy se zde odehrála bitva mezi německými a spojeneckými vojsky. Dnes je Takrouna oblíbeným cílem turistů, kteří sem přijíždějí obdivovat malebnou architekturu a krásné výhledy na okolní krajinu.

 • Enfidha-Hammamet International Airport
   

  Enfidha-Hammamet International Airport

  Přiletěli jste na mezinárodní letiště Enfidha-Hammamet, které se nachází v blízkosti oblíbených tuniských letovisek. Toto moderní letiště nabízí příjemné prostředí a výborné služby, které vám usnadní vaše cestování. Vydejte se objevovat krásy Tuniska, které vás nadchnou svou historií a exotickou atmosférou.

 • Museum
   

  Museum

  Navštivte muzeum v Enfidze a objevte fascinující historii této oblasti. Muzeum nabízí mnoho výstav, které ukazují bohatou kulturu a tradice, stejně jako historické artefakty a umělecká díla. Prozkoumejte tuto fascinující destinaci a získejte hlubší porozumění kultuře a historii Tuniska. Muzeum je ideálním místem pro vzdělávací výlety a zážitky pro celou rodinu.

 • Placeholder image.
   

  Public Park Enfidha

  Veřejný park Enfidha je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v této krásné oblasti Tuniska. S mnoha zelenými plochami, květinovými záhony a stinnými cestami je ideálním místem pro procházky a pikniky. Park nabízí také řadu aktivit pro děti, jako jsou hřiště a pískoviště. Navštivte Veřejný park Enfidha a užijte si klidnou atmosféru a krásnou přírodu Tuniska.

Počasí Enfidha

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Enfidha

K cestě do destinace Enfidha lze využít 1 letiště.

Enfidha - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 42 hodinami
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz