Prodloužený víkend Eoligarry

Plánujete prodloužený víkend do destinace Eoligarry? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Eoligarry

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Eoligarry na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například The Hebridean Way Start Point, Saint Barr's Church, Kilpheder Wheelhouse a mnoho dalších. Eoligarry se nachází ve Spojeném království přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Eoligarry je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (BRR)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Eoligarry - 4 míst co vidět .

 • The Hebridean Way Start Point
   

  The Hebridean Way Start Point

  Hebridská cesta je jednou z nejkrásnějších turistických tras na světě a začíná právě v Eoligarry. Projděte se po nádherných plážích, obdivujte malebné vesnice a užijte si přírodu, která vás bude okouzlovat každým krokem. Hebridská cesta je zážitek, na který nezapomenete.

 • Saint Barr's Church
   

  Saint Barr's Church

  Kostel svatého Barray v Eoligarry na ostrově Barra je jedinečnou památkou z 11. století. Tento malebný kostelík s kamennými zdmi a tradičními dveřmi přivítá návštěvníky svou historií a nádhernými výhledy na okolní krajinu. Pro milovníky historie a architektury je návštěva tohoto kostela nezapomenutelným zážitkem.

 • Kilpheder Wheelhouse
   

  Kilpheder Wheelhouse

  Kilpheder Wheelhouse je ideálním místem pro ty, kteří hledají únik z městského shonu. Tento malebný domek se nachází v srdci přírody a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Uvnitř najdete vše, co potřebujete k pohodlnému pobytu, včetně plně vybavené kuchyně a pohodlných lůžek. Prozkoumejte okolní oblast a užijte si klid a krásu Skotska.

 • Traigh Eais
   

  Traigh Eais

  Traigh Eais je nádherná pláž na ostrově Barra v Západních Vnějších Hebridách. Rozprostírá se na 3 km a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na Atlantský oceán a okolní ostrovy. Pláž je ideálním místem pro pikniky, procházky a surfování. Pokud máte štěstí, můžete zde spatřit delfíny a velryby. Odpočiňte si na této krásné pláži a užijte si nezapomenutelné zážitky v přírodě.

Počasí Eoligarry

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Eoligarry

K cestě do destinace Eoligarry lze využít 1 letiště.

Eoligarry - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz