Prodloužený víkend Figari

Plánujete prodloužený víkend do destinace Figari? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Figari

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Figari na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Riserva Naturali di e Bocche di Bunifaziu, Escalier du Roy d'Aragon, Fanale di Pertusatu a mnoho dalších. Figari se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Figari je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (FSC)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Figari - 9 míst co vidět .

 • Riserva Naturali di e Bocche di Bunifaziu
   

  Riserva Naturali di e Bocche di Bunifaziu

  Navštivte přírodní rezervaci Riserva Naturali di e Bocche di Bunifaziu v Figari. Tato krásná oblast nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a unikátní příležitosti k pozorování zvířat. Procházejte se po stezkách a objevujte přírodní krásy, které tato oblast nabízí. Užijte si klid a ticho, které zde panuje a odpočiňte si od shonu města.

 • Escalier du Roy d'Aragon
   

  Escalier du Roy d'Aragon

  Escalier du Roy d'Aragon je úchvatné schodiště, které vede k moři a nabízí nádherný výhled na pobřeží Korsiky. Toto místo je zvláště romantické v období západu slunce, kdy se schodiště rozsvítí do oranžového odstínu. Tento skvost je skvělým místem pro romantickou procházku s partnerem nebo pro relaxaci u moře. Navštivte Escalier du Roy d'Aragon a zažijte nezapomenutelné okamžiky na Korsice.

 • Fanale di Pertusatu
   

  Fanale di Pertusatu

  Fanale di Pertusatu je maják na jižním konci Korsiky, který nabízí nádherný výhled na Středozemní moře a okolní krajinu. Tento historický maják byl postaven v roce 1839 a je považován za důležitou památku. Užijte si krásné slunce a romantickou atmosféru na tomto malebném místě, které je ideální pro romantický výlet nebo odpočinkovou dovolenou.

 • Plage de Santa Giulia
   

  Plage de Santa Giulia

  Pláž Santa Giulia je skrytým klenotem Korsiky. S bílým pískem a tyrkysovým mořem je ideálním místem pro relaxaci a koupání. Okolní kopcům dodávají nádhernou kulisu a vytvářejí dokonalé prostředí pro romantickou procházku. Navštivte místní restaurace a ochutnejte korsické speciality. Pláž Santa Giulia je nejlepší místo pro únik od každodenního shonu a užití si klidného pobytu na Korsice.

 • Spina Cavallu
   

  Spina Cavallu

  Spina Cavallu je malebné místo v korsickém městečku Figari. Toto krásné přírodní údolí je obklopeno horskými vrcholy a nabízí úchvatné výhledy. Pro milovníky přírody je to ideální místo pro procházky a pikniky. Kromě toho je zde mnoho možností pro horskou turistiku a cyklistiku. Navštivte Spina Cavallu a objevte kouzlo korsického venkova!

Počasí Figari

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Figari

K cestě do destinace Figari lze využít 1 letiště.

Figari - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz