Friedrichshafen - Flughafen Friedrichshafen

Prodloužený víkend Friedrichshafen

Plánujete prodloužený víkend do destinace Friedrichshafen? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Friedrichshafen

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Friedrichshafen na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Zeppelin Museum Friedrichshafen, Dornier Museum Friedrichshafen, Uferpromenade Friedrichshafen a mnoho dalších. Friedrichshafen se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Friedrichshafen je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (FDH)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Friedrichshafen - 18 míst co vidět .

 • Friedrichshafen - Museum / Graf-Zeppelin-House
   

  Zeppelin Museum Friedrichshafen

  Zeppelin Museum Friedrichshafen je fascinující muzeum věnované historii vzducholodí a letectví. Muzeum se nachází v městě Friedrichshafen, kde byly první vzducholodě vyrobeny. Návštěvníci mohou vidět mnoho originálních artefaktů a modelů, včetně repliky prvního zeppelinu. Pro milovníky letectví a historie je to nezapomenutelná zastávka na cestě po Německu.

 • Dornier Museum Friedrichshafen
   

  Dornier Museum Friedrichshafen

  Dornier Museum Friedrichshafen je největším leteckým muzeem v Německu, které se nachází v blízkosti Bodamského jezera. Muzeum představuje historii letectví a vývoj letadel, včetně výroby letadel společnosti Dornier. V muzeu můžete vidět mnoho zajímavých exponátů, včetně letadel, motorů a dalších technických zařízení. Pro milovníky letectví je to skvělé místo k návštěvě.

 • Uferpromenade Friedrichshafen
   

  Uferpromenade Friedrichshafen

  Uferpromenade Friedrichshafen je ideálním místem pro procházky podél Bodamského jezera. Toto nádherné místo nabízí krásné výhledy na hory a jezero. Pro milovníky cyklistiky je zde cyklostezka. Užijte si pohodovou atmosféru a relaxujte na lavičkách s panoramatickým výhledem na jezero. Uferpromenade Friedrichshafen určitě stojí za návštěvu!

 • Friedrichshafen Stadt station
   

  Friedrichshafen Stadt station

  Friedrichshafen Stadt station je výchozím bodem pro objevování města Friedrichshafen a jeho okolí. Nachází se v blízkosti centra města a je snadno dostupná z hlavního nádraží. Zde můžete najít informace o místních atrakcích a turistických trasách. Vydejte se na procházku po malebném jezeře Bodamském jezeře nebo navštivte největší muzeum letectví v Evropě - Dornier Museum.

 • Moleturm
   

  Moleturm

  Moleturm je výšková věž nacházející se v německém městě Friedrichshafen. Z vrcholu věže se nabízí nádherný výhled na Bodamské jezero a Alpy. Věž byla postavena v roce 2002 a dosahuje výšky 22 metrů. Navštivte tuto atrakci a užijte si nezapomenutelný zážitek z krásného výhledu na okolní krajinu.

Počasí Friedrichshafen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Friedrichshafen

K cestě do destinace Friedrichshafen lze využít 1 letiště.

Friedrichshafen - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz