Funchal

Prodloužený víkend v Madeiře

Plánujete prodloužený víkend v Madeiře? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Madeiře

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Madeiře na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Madeira Botanical Garden, Monte Palace Madeira, Santa Catarina Park a mnoho dalších. Funchal se nachází ve Portugalsku přibližně 4.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Madeiře je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
PortugalskoPortugalsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
🌊 Moře
🏛️ Architektura
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát

Portugalsko

Letiště

1 letiště (FNC)

Časový posun

-1h

Co vidět v Madeiře

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 25 míst, co vidět v Madeiře .

 •  

  Madeira Botanical Garden

  Botanická zahrada Madeira je jedním z nejkrásnějších botanických zahrad na světě. Nachází se v západní části ostrova a nabízí návštěvníkům úchvatné výhledy na okolní krajinu. Zahrada je domovem pro mnoho druhů rostlin a květin, včetně endemických druhů, které se vyskytují pouze na Madeiře. Pro milovníky přírody je to nezapomenutelný zážitek.

 •  

  Monte Palace Madeira

  Monte Palace Madeira je nezapomenutelným zážitkem pro návštěvníky ostrova Madeira. Tento nádherný palác z 18. století je obklopen rozlehlými zahradami s exotickými rostlinami a jezerem. Uvnitř paláce naleznete sbírku výjimečných uměleckých děl a keramiky z celého světa. Navštivte Monte Palace Madeira a nechte se unést jeho krásou a historií.

 •  

  Santa Catarina Park

  Park Santa Catarina se nachází v centru Funchalu a nabízí klidnou oázu uprostřed města. Tento park je ideálním místem pro piknik nebo odpočinek po prohlídce města. S krásnými květinovými záhony a palmami, které se vlní na pomezí moře a hor, je tento park jedním z nejkrásnějších v Funchalu. Užijte si přírodu a výhled na pobřeží Madeiry v tomto nádherném parku.

 • Placeholder image.
   

  Miradouro Pico dos Barcelos

  Miradouro Pico dos Barcelos je nejlepším místem pro úžasný výhled na Funchal. Tento krásný vyhlídkový bod nabízí nádherný panoramatický pohled na město a okolní krajinu. Navštivte toto místo, abyste si užili klidné a relaxační chvíle s výhledem na oceán. Miradouro Pico dos Barcelos je skvělým místem pro fotografování a užívání si krásy Madeiry.

 • Placeholder image.
   

  Valley of the Nuns

  Údolí jeptišek je nádherný přírodní park na ostrově Madeira. Toto malebné údolí s řekou, vodopády a zelenými kopcemi je ideální pro pěší turistiku a relaxaci. Můžete zde ochutnat místní specialitu - espetadu, tradiční masový pokrm, který se griluje na dřevěných špejlech. Užijte si krásný výhled na Funchal a okolní krajinu z vyhlídky Pico do Arieiro.

Počasí v Madeiře

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Funchal

K cestě do destinace Funchal lze využít 1 letiště.

Ubytování v Madeiře

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 9 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz