Prodloužený víkend Gibraltar

Plánujete prodloužený víkend do destinace Gibraltar? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Gibraltar

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Gibraltar na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Saint Michael's Cave, Great Siege Tunnels, Gibraltar Cable Car a mnoho dalších. Gibraltar se nachází ve Gibraltaru přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Gibraltar je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
GibraltarGibraltar

Rychlý přehled

Stát
Gibraltar
Letiště
1 letiště (GIB)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Gibraltar - 16 míst co vidět .

 • Saint Michael's Cave
   

  Saint Michael's Cave

  Jeskyně svatého Michaela v Gibraltaru je jedním z největších turistických lákadel v zemi. Tato nádherná jeskyně se nachází na úpatí skály a nabízí úchvatné výhledy na záliv a okolní krajinu. Prozkoumejte tuto jedinečnou přírodní památku a objevte fascinující historii této oblasti. Určitě nezapomeňte na fotoaparát, abyste si mohli zachytit nezapomenutelné okamžiky.

 • Great Siege Tunnels
   

  Great Siege Tunnels

  Velké obléhací tunely jsou jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Gibraltaru. Tyto tunely byly vyhloubeny během Velkého obléhání v 18. století a později využity během druhé světové války. Prozkoumejte historii a užijte si nádherný výhled na Gibraltarskou úžinu. Vstupné je velmi přijatelné a určitě stojí za to navštívit tyto tunely.

 • Gibraltar Cable Car
   

  Gibraltar Cable Car

  Vylezte na vrchol skalnatého útesu a užijte si nádherný výhled na Gibraltarskou úžinu a Maroko. Gibraltar Cable Car je nejlepší způsob, jak se dostat na vrchol. Cesta trvá pouhých šest minut a je to nezapomenutelný zážitek. Všichni milovníci přírody si zde přijdou na své, ať už se jedná o pozorování ptáků nebo procházky v přírodní rezervaci.

 • The Gibraltar National Museum
   

  The Gibraltar National Museum

  Gibraltarské národní muzeum vám přiblíží historii této malebné britské kolonie. Muzeum nabízí bohatou sbírku archeologických nálezů, uměleckých děl a předmětů z historie Gibraltaru. Navštivte výstavu o nejslavnějším obyvateli Gibraltaru - opici jménem Winston, která se stala symbolem města. Vstupné je příznivé a prohlídka muzea stojí za to.

 • Apes Den
   

  Apes Den

  Apes Den je jedním z největších turistických magnetů v Gibraltaru. Tento útulný park je domovem pro mnoho opic, které zde žijí volně. Můžete si je pozorovat při jejich každodenním životě a dokonce se s nimi i vyfotit. Navštivte Apes Den a užijte si nezapomenutelné zážitky v srdci Gibraltaru.

Počasí Gibraltar

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Gibraltar

K cestě do destinace Gibraltar lze využít 1 letiště.

Gibraltar - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz