Gjumri - Sayat Nova statue Gyumri, 2015 may

Prodloužený víkend Gjumri

Plánujete prodloužený víkend do destinace Gjumri? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Gjumri

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Gjumri na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například The Gallery of Mariam and Eranuhi Aslamazyan Sisters, Mher Mkrtchyan Museum, Gyumri Main Square a mnoho dalších. Gjumri se nachází ve státě Arménie přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Gjumri je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ArménieArménie

Rychlý přehled

Stát
Arménie
Letiště
1 letiště (LWN)
Časový posun
+3h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Gjumri - 9 míst co vidět .

 • Mher Mkrtchyan Museum
   

  Mher Mkrtchyan Museum

  Mher Mkrtchyan Museum v Gjumri je skvělým místem pro ty, kteří se zajímají o arménskou kulturu a historii. Tento muzeum je zasvěcené slavnému arménskému herci Mheru Mkrtchyanovi a nachází se v jeho rodném městě Gyumri. Expozice zahrnuje mnoho artefaktů z jeho života a kariéry, včetně kostýmů a scénografie z jeho nejznámějších filmů. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte bohatou historii a kulturu Arménie.

 • Gyumri Main Square
   

  Gyumri Main Square

  Gyumri Main Square je hlavním náměstím druhého největšího města Arménie. Toto náměstí je plné historických budov, kaváren a restaurací, které nabízejí tradiční arménskou kuchyni. Náměstí je také často místem pro kulturní akce a festivaly. Pro turisty je toto místo skvělou zastávkou při objevování krás Arménie.

 • Museum of National Architecture and Urban Life
   

  Museum of National Architecture and Urban Life

  Muzeum národní architektury a městského života v Gjumri, známé také jako Gyumri, přináší fascinující pohled na historii Arménie. Nachází se v budově z 19. století, která sama o sobě stojí za návštěvu. V muzeu můžete vidět tradiční arménské domy, lidová řemesla a další artefakty, které dokumentují život v této oblasti. Je to skvělé místo pro ty, kteří chtějí lépe pochopit kulturu a historii Arménie.

 • Black Fortress
   

  Black Fortress

  Černá pevnost, známá také jako Kalačka, se nachází v arménském městě Gjumri. Tato historická pevnost byla postavena v 18. století a dodnes připomíná bohatou historii města. Návštěvníci se mohou projít po hradbách a obdivovat výhled na okolní krajinu. Pevnost je také oblíbeným místem pro pořádání kulturních akcí a festivalů. Pokud hledáte zajímavé místo s historickým nádechem, Černá pevnost v Gjumri je ideální volbou.

Počasí Gjumri

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Gjumri

K cestě do destinace Gjumri lze využít 1 letiště.

Gjumri - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz