Grenoble

Prodloužený víkend v Grenoblu

Plánujete prodloužený víkend v Grenoblu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Grenoblu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Grenoblu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Fort de La Bastille, Le Magasin, Cathédrale Notre-Dame a mnoho dalších. Grenoble se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Grenoblu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie
⛰ hory
📜 Historie
👀 Památky
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (GNB)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Grenoblu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 16 míst, co vidět v Grenoblu .

 • Terrasse des géologues à la Bastille de Grenoble.
   

  Fort de La Bastille

  Fort de La Bastille je historická pevnost s nádherným výhledem na město Grenoble. Pevnost byla postavena ve 14. století a sloužila k obraně města. Dnes zde najdete muzeum horských jednotek a také akrobatický park Acrobastille. Vystoupejte na vrchol pevnosti a užijte si nádherný výhled na město a okolní hory. Navštivte Fort de La Bastille a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 • Le Magasin
   

  Le Magasin

  Le Magasin je moderní umělecká galerie v Grenoblu, která se zaměřuje na současné umění. Nachází se v bývalé továrně a nabízí návštěvníkům nejen výstavy, ale i workshopy a přednášky. Je to skvělé místo pro milovníky umění a kultury, kteří hledají inspiraci a nové zážitky. Navštivte Le Magasin a objevte umělecké poklady v srdci Grenoblu.

 • Cathédrale Notre-Dame de Grenoble (Isère, France). Clocher-porche
   

  Cathédrale Notre-Dame

  Katedrála Notre-Dame v Grenoblu je jednou z nejvýznamnějších památek tohoto francouzského města. Tato gotická katedrála je plná historie a uměleckých děl, včetně vitráží a soch. Vstup do katedrály je zdarma a stojí za to navštívit ji kvůli jejímu architektonickému a kulturnímu významu.

 • Parc Paul Mistral
   

  Parc Paul Mistral

  Parc Paul Mistral je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci Grenoblu. Tento krásný park nabízí návštěvníkům mnoho možností pro zábavu a aktivní odpočinek. Kromě rozsáhlých zelených ploch a květinových záhonů najdete zde i sportovní hřiště, dětská hřiště a mnoho dalšího.

 • Tour Perret
   

  Tour Perret

  Tour Perret je jedním z nejvýznamnějších symbolů města Grenoble. Tato věž byla postavena v roce 1925 a její modernistická architektura dodnes okouzluje návštěvníky. Výhled z vrcholu věže je ohromující a nabízí krásné panoramatické výhledy na město a okolní hory. Navštivte Tour Perret a nechte se unést krásou tohoto jedinečného místa.

Počasí v Grenoblu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Grenoble

K cestě do destinace Grenoble lze využít 1 letiště.

Grenoble - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz