Prodloužený víkend Grenoble

Plánujete prodloužený víkend do destinace Grenoble? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Grenoble

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Grenoble na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Muséum de Grenoble, Musée dauphinois, Fort de La Bastille a mnoho dalších. Grenoble se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Grenoble je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (GNB)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Grenoble - 16 míst co vidět .

 • Une des salles du XVIIe siècle ; Musée de Grenoble
   

  Muséum de Grenoble

  Muséum de Grenoble je jedním z nejvýznamnějších muzeí ve Francii. Nachází se v historické budově a nabízí rozmanitou sbírku umění a přírodních věd. V muzeu najdete více než 9000 exponátů, včetně děl od Moneta, Picassa a Gauguina. Muséum de Grenoble je ideálním místem pro návštěvu pro všechny milovníky umění a historie.

 • Inscription latine d'époque romaine trouvée à Grenoble et conservée au musée dauphinois. Dédicace testamentaire à Saturne par Decimus Decmanius Caper…
   

  Musée dauphinois

  Muzeum dauphinois se nachází v srdci Grenoblu a nabízí fascinující pohled na historii Dauphiné. Expozice zahrnují relikvie z období od pravěku až po současnost, a to včetně místního umění a řemesel. Návštěvníci mohou objevovat regionální kulturu a tradice v pohodlí moderních a dobře organizovaných prostor. Vstupné je přijatelné a doporučujeme prozkoumat toto jedinečné muzeum při návštěvě Grenoblu.

 • Terrasse des géologues à la Bastille de Grenoble.
   

  Fort de La Bastille

  Fort de La Bastille je historická pevnost s nádherným výhledem na město Grenoble. Pevnost byla postavena ve 14. století a sloužila k obraně města. Dnes zde najdete muzeum horských jednotek a také akrobatický park Acrobastille. Vystoupejte na vrchol pevnosti a užijte si nádherný výhled na město a okolní hory. Navštivte Fort de La Bastille a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 •  

  Musée de l'Ancien Évêché

  Navštivte Musée de l'Ancien Évêché a objevte historii biskupství v Grenoblu. Tento fascinující muzeum vám nabídne pohled na umělecká díla a artefakty z období středověku až po současnost. Prozkoumejte výstavy, které ukazují vývoj biskupského paláce a jeho význam v regionu. Muzeum se nachází v centru města a je snadno dostupné pěšky.

 • Schéma du site de l'église Saint-Laurent, devenu Musée archéologique de Grenoble en 1986.
   

  Musée archéologique Saint-Laurent

  Pokud máte zájem o historii, určitě navštivte Musée archéologique Saint-Laurent v Grenoblu. Tento archeologický muzeum nabízí fascinující pohled na minulost oblasti a její vývoj. Sbírky zahrnují artefakty z období keltského osídlení až po středověké zbraně a zlaté šperky. Muzeum se nachází v historické části města a je snadno dostupné pěšky nebo městskou dopravou.

Počasí Grenoble

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Grenoble

K cestě do destinace Grenoble lze využít 1 letiště.

Grenoble - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz