Hamburk

Prodloužený víkend v Hamburku

Plánujete prodloužený víkend v Hamburku? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Hamburku

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Hamburku na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Elbphilharmonie Hamburg, Speicherstadt, Hamburger Kunsthalle a mnoho dalších. Hamburk se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Hamburku je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (HAM)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět v Hamburku

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 23 míst, co vidět v Hamburku .

 • Elbphilharmonie Hamburg
   

  Elbphilharmonie Hamburg

  Elbphilharmonie v Hamburku je moderní koncertní síň, která se nachází na břehu řeky Labe. Její architektura je neuvěřitelně působivá a nabízí nádherný výhled na město. Vstupte do sálu, kde se konají koncerty klasické hudby, jazzu a populární hudby. Nezapomeňte si zakoupit vstupenky předem, abyste si mohli užít jedinečný zážitek.

 • Speicherstadt
   

  Speicherstadt

  Speicherstadt je historická část Hamburku, která je plná nádherných cihlových budov a kanálů. Tento jedinečný komplex skladišť byl postaven na konci 19. století a je dnes považován za největší skupinu skladišť na světě. Navštivte toto místo a užijte si jedinečnou atmosféru a krásné výhledy na město.

 • Hamburger Kunsthalle
   

  Hamburger Kunsthalle

  Hamburger Kunsthalle je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Německu. Nachází se v centru Hamburku a nabízí rozsáhlou sbírku uměleckých děl od středověku až po současnost. Mezi hlavní lákadla patří díla německých romantiků, impresionistů a expresionistů. Pokud máte rádi umění, nesmíte si toto místo nechat ujít!

 • Stadtpark
   

  Stadtpark

  Stadtpark v Hamburku je ideálním místem pro relaxaci uprostřed města. Tento park nabízí rozmanitou zeleň, jezírka, vodopády a mnoho dalšího. Můžete si zde pronajmout kolo, projít se po stezkách nebo si užít piknik s rodinou a přáteli. V létě se zde také konají různé kulturní akce a koncerty. Stadtpark je skvělou volbou pro odpočinek a zábavu v Hamburku.

 • Chilehaus
   

  Chilehaus

  Chile House, nebo také Chilehaus, je unikátní budova v německém Hamburku. Postavena byla v roce 1924 a je jedním z nejvýznamnějších příkladů expresionistické architektury. Budova je tvořena šikmými stěnami, které vytváří zajímavé geometrické tvary. Navštivte tuto architektonickou lahůdku a procházejte se po okolních ulicích plných kaváren a obchodů.

Počasí v Hamburku

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Hamburk

K cestě do destinace Hamburk lze využít 1 letiště.

Hamburk - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
ras-al-khaimah
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 44 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz