Heringsdorf - Heringsdorf, Sternwarte "Manfred von Ardenne"

Prodloužený víkend Heringsdorf

Plánujete prodloužený víkend do destinace Heringsdorf? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Heringsdorf

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Heringsdorf na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Heringsdorf Pier, Baumwipfelpfad Usedom, Historical Clock a mnoho dalších. Heringsdorf se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Heringsdorf je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (HDF)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Heringsdorf - 16 míst co vidět .

 • Heringsdorf Pier
   

  Heringsdorf Pier

  Heringsdorfské molo je nejdelší dřevěné molo v Německu. Procházka po molo nabízí nádherný výhled na Baltské moře a okolní krajinu. Molo bylo postaveno v roce 1893 a dodnes je oblíbeným místem pro procházky a odpočinek. Na konci mola najdete malé rybářské přístaviště, kde si můžete zakoupit čerstvé ryby a mořské plody.

 • Baumwipfelpfad Usedom
   

  Baumwipfelpfad Usedom

  Baumwipfelpfad Usedom vás zavede na neuvěřitelnou procházku mezi korunami stromů. Tento 1,5 kilometrový chodník nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a Baltské moře. Nechte se unést dobrodružstvím a objevte krásy Usedomského národního parku. Vstupné je velmi přijatelné a výlet určitě stojí za to!

 • Historical Clock
   

  Historical Clock

  Historické hodiny v Heringsdorfu patří mezi nejvýznamnější památky města. Tyto hodiny jsou ukázkou mistrovského řemesla a nádherného designu. Každou hodinu se zde odehrává speciální představení, které je velmi populární mezi turisty i místními obyvateli. Navštivte historické hodiny a nechte se okouzlit jejich kouzlem a krásou.

 • Strandpromenade Bansin
   

  Strandpromenade Bansin

  Strandpromenade Bansin je krásným místem pro procházky podél pobřeží Baltského moře. Tato promenáda nabízí úchvatné výhledy na moře a okolní krajinu. Bansin je ideálním místem pro rodiny, páry i jednotlivce, kteří hledají klid a relaxaci. Můžete si užít vynikající restaurace a kavárny, nebo se vydat na prohlídku okolních památek. Navštivte Bansin a užijte si nezapomenutelnou dovolenou u moře.

 • Tropenhaus Bansin
   

  Tropenhaus Bansin

  Tropická oáza v německém Heringsdorfu vás okouzlí svou exotikou. V Tropenhaus Bansin se budete cítit jako v pralese, kde se vám představí nejen tropické rostliny, ale i živočichové jako krokodýli, hadi a papoušci. Navštivte také kavárnu, kde si můžete dopřát tropickou kávu nebo koktejl. Tento zážitek rozhodně stojí za návštěvu!

Počasí Heringsdorf

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Heringsdorf

K cestě do destinace Heringsdorf lze využít 1 letiště.

Heringsdorf - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz