hurghada

Prodloužený víkend Hurghada

Plánujete prodloužený víkend do destinace Hurghada? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Hurghada

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Hurghada na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Hurghada Grand Aquarium, Giftun Island, Hurghada přístav a mnoho dalších. Hurghada se nachází ve Egyptu přibližně 4h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Hurghada je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
EgyptEgypt
🏺 Museum
🌊 Moře
⛱️ Písečné pláže
🍸 Noční život

Rychlý přehled

Stát
Egypt
Letiště
1 letiště (HRG)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Hurghada - 15 míst co vidět .

 • Hurghada Grand Aquarium
   

  Hurghada Grand Aquarium

  Hurghada Grand Aquarium nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek z podmořského světa. Procházejte se podél obrovských akvárií, kde se můžete setkat s různými druhy ryb a korálů. Zajímavou atrakcí je také tunel pod vodou, kde se můžete projít podél žraloků a dalších velkých ryb. Vstupné je velmi přijatelné a pro celou rodinu se jedná o skvělou zábavu na celý den.

 • Giftun Island
   

  Giftun Island

  Giftun Island je malý ostrov v Rudém moři poblíž Hurghady. Tento ostrov je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a krásnou přírodu. Na ostrově se nachází několik pláží s bílým pískem a průzračnou vodou, které jsou ideální pro koupání a potápění. Pokud hledáte místo, kde se můžete odpočinout a užít si krásy Rudého moře, Giftun Island je tou správnou volbou.

 • Hurghada přístav
   

  Hurghada přístav

  Hurghada přístav je ideálním místem pro ty, kteří hledají dovolenou plnou dobrodružství. Tento přístav nabízí širokou škálu vodních aktivit, jako jsou potápění, šnorchlování a rybaření. Pokud hledáte něco klidnějšího, můžete si užít projížďku na lodi a obdivovat krásnou krajina okolo. Hurghada přístav je také výchozím bodem pro mnoho výletů do okolí, jako jsou návštěvy starověkých památek a pouštních dobrodružství.

 • Hurghada Marina Boulevard
   

  Hurghada Marina Boulevard

  Hurghada Marina Boulevard je ideálním místem pro ty, kteří chtějí zažít atmosféru egyptského přístavu. Nachází se zde spousta barů, kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Pro milovníky nákupů jsou zde butiky s místními suvenýry a luxusními značkami. Nechte se unést krásným výhledem na moře a přístav, kterým se proplétají luxusní jachty.

 • Paradise Beach
   

  Paradise Beach

  Pláž Paradise v Hurghadě je ideálním místem pro ty, kteří chtějí užít si slunce a moře. Tato nádherná pláž s jemným pískem a tyrkysovou vodou je oblíbená mezi turisty i místními obyvateli. Relaxujte na lehátku, prozkoumejte podmořský svět nebo si užijte vodní sporty. Pláž Paradise je skutečným rájem na zemi.

Počasí Hurghada

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Hurghada

K cestě do destinace Hurghada lze využít 1 letiště.

Hurghada - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🔥 740 Kč
Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz