Ibiza

Prodloužený víkend v Ibize

Plánujete prodloužený víkend v Ibize? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Ibize

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Ibize na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Pacha Club, Monumento a los Corsarios, Ibiza Town Hall a mnoho dalších. Ibiza se nachází ve Španělsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Ibize je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠpanělskoŠpanělsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🍸 Noční život
☕ Kavárny
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (IBZ)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět v Ibize

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Ibize .

 •  

  Pacha Club

  Navštivte nejpopulárnější noční klub na ostrově Ibiza - Pacha Club. Tento klub je známý po celém světě pro své nezapomenutelné párty, které trvají až do rána. Připravte se na nejlepší DJe, tanečníky a úžasnou atmosféru. Pacha Club je skutečně jedinečným zážitkem, který byste neměli vynechat během své návštěvy na Ibize.

 •  

  Monumento a los Corsarios

  Monumento a los Corsarios je památník na nábřeží v centru Ibizy, který připomíná doby, kdy město bylo pleněno piráty. Tento impozantní bronzový pomník je obklopen palmami a nabízí krásný výhled na přístav a moře. Je to skvělé místo pro fotografování a procházky po historické části Ibizy. Navštivte tento památník a prožijte atmosféru minulosti na této krásné ostrovské destinaci.

 •  

  Ibiza Town Hall

  Ibiza Town Hall, také známá jako Ajuntament, je jednou z nejvýznamnějších budov na Ibize. Nachází se v srdci města a je symbolem místní kultury a historie. Budova je příkladem krásné architektury a zahrnuje několik různých stylů. Navštivte toto místo a prozkoumejte fascinující historii Ibizy, která se zde odvíjela po celá staletí.

 • Lighthouse "El Faro de Botafoch" in Eivissa (Ibiza), Spain
   

  Faro de Botafoc lighthouse

  Faro de Botafoc maják je jednou z nejvýznamnějších památek na Ibize. Nachází se v blízkosti přístavu a nabízí úchvatný výhled na moře. Maják byl postaven v roce 1971 a slouží jako navigační bod pro lodě plující kolem ostrova. Pro milovníky historie a nádherných výhledů je návštěva této památky nezbytností při pobytu na Ibize.

 •  

  Pláž Talamanca

  Pláž Talamanca je jednou z nejdelších a nejkrásnějších pláží na ostrově Ibiza. Písek je jemný a voda průzračná. V okolí pláže se nachází mnoho barů a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Pláž je ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Užijte si slunce a krásné výhledy na moře z této nádherné pláže na Ibize.

Počasí v Ibize

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ibiza

K cestě do destinace Ibiza lze využít 1 letiště.

Ubytování v Ibize

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz