Ibiza

Prodloužený víkend v Ibize

Plánujete prodloužený víkend v Ibize? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Ibize

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Ibize na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Pacha Club, Monumento a los Corsarios, Ibiza Town Hall a mnoho dalších. Ibiza se nachází ve Španělsku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Ibize je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko
🌲 Příroda
🏞️ Národní parky
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🍸 Noční život
☕ Kavárny
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (IBZ)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Ibize

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Ibize .

 • Pacha Club
   

  Pacha Club

  Navštivte nejpopulárnější noční klub na ostrově Ibiza - Pacha Club. Tento klub je známý po celém světě pro své nezapomenutelné párty, které trvají až do rána. Připravte se na nejlepší DJe, tanečníky a úžasnou atmosféru. Pacha Club je skutečně jedinečným zážitkem, který byste neměli vynechat během své návštěvy na Ibize.

 • Monumento a los Corsarios
   

  Monumento a los Corsarios

  Monumento a los Corsarios je památník na nábřeží v centru Ibizy, který připomíná doby, kdy město bylo pleněno piráty. Tento impozantní bronzový pomník je obklopen palmami a nabízí krásný výhled na přístav a moře. Je to skvělé místo pro fotografování a procházky po historické části Ibizy. Navštivte tento památník a prožijte atmosféru minulosti na této krásné ostrovské destinaci.

 • Ibiza Town Hall
   

  Ibiza Town Hall

  Ibiza Town Hall, také známá jako Ajuntament, je jednou z nejvýznamnějších budov na Ibize. Nachází se v srdci města a je symbolem místní kultury a historie. Budova je příkladem krásné architektury a zahrnuje několik různých stylů. Navštivte toto místo a prozkoumejte fascinující historii Ibizy, která se zde odvíjela po celá staletí.

 • Lighthouse "El Faro de Botafoch" in Eivissa (Ibiza), Spain
   

  Faro de Botafoc lighthouse

  Faro de Botafoc maják je jednou z nejvýznamnějších památek na Ibize. Nachází se v blízkosti přístavu a nabízí úchvatný výhled na moře. Maják byl postaven v roce 1971 a slouží jako navigační bod pro lodě plující kolem ostrova. Pro milovníky historie a nádherných výhledů je návštěva této památky nezbytností při pobytu na Ibize.

 • Pláž Talamanca
   

  Pláž Talamanca

  Pláž Talamanca je jednou z nejdelších a nejkrásnějších pláží na ostrově Ibiza. Písek je jemný a voda průzračná. V okolí pláže se nachází mnoho barů a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Pláž je ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Užijte si slunce a krásné výhledy na moře z této nádherné pláže na Ibize.

Počasí v Ibize

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ibiza

K cestě do destinace Ibiza lze využít 1 letiště.

Ubytování v Ibize

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz