Prodloužený víkend Icaria

Plánujete prodloužený víkend do destinace Icaria? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Icaria

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Icaria na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Seychelles Beach, Seychelská pláž, Nas Beach a mnoho dalších. Icaria se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Icaria je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (JIK)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Icaria - 9 míst co vidět .

 • Seychelles Beach
   

  Seychelles Beach

  Pláž Seychelles na ostrově Ikarie nabízí úchvatné výhledy na tyrkysově modré moře a bílý písek. Toto tiché a klidné místo je ideální pro relaxaci a užívání si slunce. Pro ty, kteří hledají dobrodružství, jsou k dispozici vodní sporty. Seychelles je skutečným rájem pro milovníky přírody a klidu.

 • Seychelská pláž
   

  Seychelská pláž

  Seychelská pláž v Icarii je dokonalým místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Bílý písek a tyrkysové moře vytvářejí nádhernou scenérii pro plavání a opalování. Pro ty, kteří se chtějí ponořit do místní kultury, jsou v blízkosti malebné rybářské vesničky, kde si můžete vychutnat čerstvé mořské plody. Seychelská pláž je skutečným rájem na zemi, který stojí za návštěvu.

 • Nas Beach
   

  Nas Beach

  Nas Beach na ostrově Ikarie je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a odpočinek u moře. Pláž se nachází v malebné zátoce a je obklopená skalami a zelení. Voda je zde křišťálově čistá a pláž je vhodná pro rodiny s dětmi. Užijte si slunce a relaxaci na této krásné pláži v Řecku.

 • Theoktistis
   

  Theoktistis

  Theoktistis je klášter postavený na vrcholu kopce s nádherným výhledem na Icarii. Tento klášter byl postaven v 10. století a je jedním z nejstarších na ostrově. Interiér kláštera je bohatý na fresky a sochy. Tento klášter je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a ticho. Navštivte tento klášter a prožijte nezapomenutelný zážitek na Icarii.

 • Nealia Beach
   

  Nealia Beach

  Nealia Beach je krásná pláž na ostrově Icaria, která láká na koupání a opalování. Toto tiché místo je ideální pro odpočinek a relaxaci. Pokud hledáte klid a pohodu, Nealia Beach je pro vás tou správnou volbou. Vychutnejte si teplo slunce a krásný výhled na azurově modré moře.

Počasí Icaria

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Icaria

K cestě do destinace Icaria lze využít 1 letiště.

Icaria - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz