Igdir - Name: Ciconia ciconia. Family: Ciconiidae. Location: Naturerlebnisraum Rieselfelder, Münster, NRW, Germany

Prodloužený víkend Igdir

Plánujete prodloužený víkend do destinace Igdir ? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Igdir

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Igdir na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Iğdır Genocide Memorial and Museum, Kayısı Bahçeleri, CHILDREN Park a mnoho dalších. Igdir se nachází ve státě Turecko přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Igdir je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (IGD)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Igdir - 9 míst co vidět .

 • Iğdır Genocide Memorial and Museum
   

  Iğdır Genocide Memorial and Museum

  Iğdır Genocide Memorial and Museum je památník a muzeum, které připomíná arménský genocid v roce 1915. Nachází se v tureckém městě Igdir, nedaleko hranice s Arménií. Muzeum obsahuje exponáty a dokumenty, které přibližují historii této tragické události. Navštívit tento památník je důležité nejen pro ty, kteří se zajímají o historii, ale i pro ty, kteří chtějí uctít památku obětí genocidy.

 • Kayısı Bahçeleri
   

  Kayısı Bahçeleri

  Kayısı Bahçeleri v Igdiru jsou krásné zahrady plné sladkých meruněk. Tento region je známý svými rozsáhlými sadami, které se rozprostírají až k horám Ararat. Návštěvníci si mohou užít procházku mezi stromy a ochutnat čerstvé ovoce přímo z větví. Toto místo je ideální pro milovníky přírody a gurmány, kteří hledají autentický zážitek v Turecku.

 • CHILDREN Park
   

  CHILDREN Park

  Igdir dětský park je ideální místo pro rodinné výlety. Nachází se v centru města a nabízí mnoho zábavy pro děti všech věkových kategorií. Park je vybaven moderními hřišti, skluzavkami, trampolínami a dalšími atrakcemi. Pro rodiče jsou zde lavičky k odpočinku a možnost si koupit občerstvení. Vstup do parku je zdarma a otevřený po celý den. Igdir dětský park je skvělým místem pro strávení odpoledne s rodinou.

 • Dinazor Tepesi
   

  Dinazor Tepesi

  Dinazor Tepesi v Igdiru je skvělým místem pro milovníky dinosaurů. Tento park nabízí mnoho interaktivních expozic a modelů dinosaurů, které jsou velmi realistické. Navíc je zde i muzeum, kde si návštěvníci mohou prohlédnout fosilie a další artefakty týkající se těchto prehistorických tvorů. Pro rodiny s dětmi je to skvělá zábava a výuková příležitost.

 • Zümrüdüanka treking rotası
   

  Zümrüdüanka treking rotası

  Zümrüdüanka treking je jedním z nejkrásnějších a nejpopulárnějších treků v Igdiru. Tato trasa nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a přírodu. Pro milovníky přírody a turistiku je toto místo ideální volbou. Trek je vhodný pro začátečníky i pokročilé turisty, a proto je to skvělá aktivita pro celou rodinu nebo skupinu přátel. Navštivte Igdir a užijte si jedinečný zážitek na této trase.

Počasí Igdir

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Igdir

K cestě do destinace Igdir lze využít 1 letiště.

Igdir - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz