Inverness - Inverness Castle and River Ness Inverness Scotland

Prodloužený víkend Inverness

Plánujete prodloužený víkend do destinace Inverness? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Inverness

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Inverness na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Inverness Castle, Urquhart Castle, Inverness Museum and Art Gallery a mnoho dalších. Inverness se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Inverness je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (INV)

Časový posun

-1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Inverness - 15 míst co vidět .

 • Inverness Castle
   

  Inverness Castle

  Hrad Inverness je dominantou města a nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Hrad byl postaven v 19. století na místě staršího hradu a dnes slouží jako soudní budova. Navštivte muzeum, které se nachází v přilehlé budově a dozvíte se více o historii hradu a města. Pro milovníky historie a architektury je návštěva hradu Inverness nezapomenutelným zážitkem.

 • Urquhart Castle
   

  Urquhart Castle

  Urquhart Castle je nádherná zřícenina stojící na břehu jezera Loch Ness. Tato historická památka, která byla postavena v 13. století, nabízí úžasný výhled na okolní krajinu a je ideálním místem pro piknik nebo procházku. Urquhart Castle je jedním z nejnavštěvovanějších turistických atrakcí v oblasti Inverness a určitě stojí za návštěvu!

 • Inverness Museum and Art Gallery
   

  Inverness Museum and Art Gallery

  Muzeum a galerie umění v Inverness je skvělým místem, kde můžete objevovat místní historii a kulturu. Nachází se v srdci města a nabízí širokou škálu výstav, které zahrnují umělecká díla a artefakty. Prozkoumejte výstavy a dozvězte se více o historii Inverness a Skotska. Vstupné je zdarma a muzeum je otevřeno každý den.

 • Islands walk, River Ness, Inverness
   

  Ness Islands

  Ness Islands jsou skupinou ostrovů na řece Ness v Invernessu. Ostrovy jsou propojené mosty, které umožňují krásné procházky přírodou. Tento klidný koutek nabízí útulné místo pro piknik a relaxaci. V létě se zde konají různé kulturní akce a festivaly. Ness Islands jsou ideálním místem pro odpočinek od rušného města a prožití přírodní krásy Skotska.

 • The Victorian Market
   

  The Victorian Market

  Tradiční trh The Victorian Market v Invernessu je místem, které rozhodně nelze minout. Nabízí nejen množství stánků s místními specialitami, ale také autentickou atmosféru minulých dob. Procházka mezi stánky s ručně vyráběnými suvenýry, šperky a oblečením je pro milovníky historie i moderního designu nezapomenutelným zážitkem.

Počasí Inverness

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Inverness

K cestě do destinace Inverness lze využít 1 letiště.

Inverness - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
ras-al-khaimah
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 41 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz