Jasy - Calimah Ghika House , Iaşi, Romania

Prodloužený víkend Jasy

Plánujete prodloužený víkend do destinace Jasy? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Jasy

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Jasy na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Copou Parc, Casa Dosoftei, The Union Museum a mnoho dalších. Jasy se nachází ve Rumunsku přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Jasy je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
RumunskoRumunsko

Rychlý přehled

Stát
Rumunsko
Letiště
1 letiště (IAS)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Jasy - 30 míst co vidět .

 • googleusercontent.com
   

  Copou Parc

  Copou Parc je krásný park v městě Jasy, který stojí za návštěvu. Tento park je ideálním místem pro relaxaci a procházky v přírodě. V parku najdete krásné květiny, stromy a zelené trávníky. Navštivte Copou Parc a užijte si klid a krásu přírody v srdci Jasy.

 • tripadvisor.com
   

  Casa Dosoftei

  Casa Dosoftei je historická památka nacházející se v rumunském městě Jasy. Tato renesanční budova byla postavena v 17. století a sloužila jako obytný dům významného rumunského básníka Dosofteie. Dnes je zde muzeum, které nabízí návštěvníkům možnost nahlédnout do života a díla tohoto významného autora. Pokud se chystáte do Jasy, Casa Dosoftei by neměla chybět na vašem seznamu míst, která je třeba vidět.

 • googleusercontent.com
   

  The Union Museum

  Muzeum Unie v Jasech je skvělým zdrojem informací o historii města a jeho okolí. Návštěvníci se dozvědí o významných událostech a osobnostech, které ovlivnily region. Muzeum také nabízí interaktivní expozice, které zábavnou formou přibližují život v minulosti. Vstupné je velmi příznivé a vstupenky lze zakoupit přímo na místě.

 • tripadvisor.com
   

  Metropolitan Cathedral

  Metropolitní katedrála v Jasech je krásným příkladem architektury 19. století. Její impozantní kamenné zdi a vysoké věže přitahují pozornost návštěvníků. Uvnitř se můžete pokochat nádhernými vitrážemi a zdobenými oltáři. Navštivte tuto katedrálu a prožijte okamžik klidu v srdci města Jasy.

 • tripadvisor.com
   

  St. Sabbas the Sanctified

  Navštivte kostel Svatého Sávy Osveceného a objevte krásu pravoslavné architektury. Kostel byl postaven v 19. století a je jedním z nejvýznamnějších pravoslavných kostelů v Rumunsku. Uvnitř kostela se nacházejí nádherné fresky, které byly restaurovány v roce 2014. Kostel je otevřen pro veřejnost a nabízí klidnou atmosféru pro meditaci a modlitbu.

Počasí Jasy

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Jasy

K cestě do destinace Jasy lze využít 1 letiště.

Jasy - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz