Jerez de La Frontera, Španělsko

Prodloužený víkend Jerez de la Frontera

Plánujete prodloužený víkend do destinace Jerez de la Frontera? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Jerez de la Frontera

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Jerez de la Frontera na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Alcázar de Jerez, Plaza del Arenal, Zoobotánico Jerez a mnoho dalších. Jerez de la Frontera se nachází ve Španělsku přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Jerez de la Frontera je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (XRY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Jerez de la Frontera - 14 míst co vidět .

 • Alcázar de Jerez
   

  Alcázar de Jerez

  Alcázar de Jerez je nádherným příkladem architektury v Andalusii. Tato historická pevnost, která byla postavena v 11. století, nabízí návštěvníkům pohled na andaluský život a kulturu. Výhled z vrcholu pevnosti je úchvatný a stojí za to si jej užít. Prozkoumejte zahrady, fontány a nádherné místnosti, které vás přenesou do minulosti a pomohou vám poznat historii tohoto krásného města.

 • Plaza del Arenal
   

  Plaza del Arenal

  Plaza del Arenal je nádherné náměstí v centru Jerezu de la Frontera. Obklopeno historickými budovami a tradičními tapas bary, nabízí toto místo autentický španělský zážitek. Navštivte místní tržnici a ochutnejte místní speciality, nebo se projděte po okolních uličkách a objevujte krásy andaluské architektury. Plaza del Arenal je skvělým místem pro relaxaci a prožití pravého španělského kouzla.

 • Zoobotánico Jerez
   

  Zoobotánico Jerez

  Zoobotánico Jerez je největší zahradou ve městě Jerez de la Frontera. Tento park nabízí návštěvníkům možnost vidět více než 2000 zvířat a rostlin z celého světa. Kromě toho, můžete si užít krásné procházky v exotické zahradě a navštívit některé z místních muzeí. Zoobotánico Jerez je skvělým místem pro rodinný výlet nebo pro odpočinek od rušného městského života.

 • Plaza Mamelon
   

  Plaza Mamelon

  Plaza Mamelon je nádherné náměstí v historickém centru města Jerez de la Frontera. Toto malebné náměstí je obklopeno elegantními budovami a nabízí skvělé možnosti pro odpočinek a relaxaci. Objevte místní kulturu a tradice v okolních uličkách plných obchodů a kaváren. Navštivte Plaza Mamelon a prožijte nezapomenutelnou dovolenou v Andalusii!

 • Royal Andalusian School of Equestrian Art
   

  Royal Andalusian School of Equestrian Art

  Navštivte Královskou andaluskou školu jezdeckého umění v Jerezu de la Frontera a uvidíte úžasnou symbiózu mezi koňmi a jezdci. Tato škola je proslulá svými tradičními andaluskými koňmi a vystoupeními, která vás nadchnou. Užijte si nezapomenutelný zážitek v andaluském stylu.

Počasí Jerez de la Frontera

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Jerez de la Frontera

K cestě do destinace Jerez de la Frontera lze využít 1 letiště.

Jerez de la Frontera - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 26 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz