Kahramanmaras - Archäologisches Museum Kahramanmaraş, Türkei, Saal der späthethitischen Steinskulpturen

Prodloužený víkend Kahramanmaras

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kahramanmaras? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kahramanmaras

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kahramanmaras na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ulu Camii, Kahramanmaraş Archaeology Museum, Kahramanmaraş Castle a mnoho dalších. Kahramanmaras se nachází ve státě Turecko přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kahramanmaras je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (KCM)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kahramanmaras - 11 míst co vidět .

 • Ulu Camii
   

  Ulu Camii

  Ulu Camii v Kahramanmarasu je dřevěná mešita z 15. století s charakteristickým minaretem zdobeným keramickými plátky. Tato historická stavba je jedním z nejvýznamnějších kulturních památek v této oblasti. Návštěvníci si mohou prohlédnout krásnou architekturu a detaily, které se dochovaly po staletí. Ulu Camii je skvělým místem pro ty, kteří se zajímají o historii a architekturu islámských staveb.

 • Kahramanmaraş Archaeology Museum
   

  Kahramanmaraş Archaeology Museum

  Archeologické muzeum v Kahramanmarasi je domovem mnoha artefaktů, které sahají až do starověkých časů. Mezi nimi najdete kosti slonů, kamenné nástroje, mozaiky a římské šperky. Nachází se na Azerbajdžánské třídě v centru města a nabízí fascinující pohled do minulosti. Pro milovníky historie a archeologie je toto muzeum skvělým místem k návštěvě v Kahramanmarasi.

 • Kahramanmaraş Castle
   

  Kahramanmaraş Castle

  Hrad Kahramanmaraş je jednou z nejznámějších historických památek v tureckém městě Kahramanmaras. Postavený v 12. století, hrad nabízí krásné výhledy na město a okolní krajinu. Navštivte tento historický symbol města a prozkoumejte jeho impozantní zdi a věže. Hrad je také oblíbeným místem pro focení a procházky, a nabízí možnost naučit se více o historii tohoto regionu.

 • Tarihi Ceyhan Köprüsü
   

  Tarihi Ceyhan Köprüsü

  Tarihi Ceyhan Köprüsü je historický most, který se nachází v tureckém městě Kahramanmaras. Tento kamenný most překonává řeku Ceyhan a byl postaven v 16. století za vlády Osmanů. Je to jedna z nejvýznamnějších historických památek v této oblasti a představuje důležitou část místního kulturního dědictví. Pokud se vydáte do Kahramanmarasu, určitě byste si neměli nechat ujít tento krásný most.

 • Kıbrıs Meydanı
   

  Kıbrıs Meydanı

  Kıbrıs Meydanı v Kahramanmarasu je skvělým místem pro návštěvu. Tento náměstí je plné života a nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Můžete zde ochutnat místní kuchyni, nakupovat na trzích a vychutnat si atmosféru města. Náměstí je obklopeno historickými budovami a památkami, které stojí za prohlídku. Pro turisty je toto místo neodolatelné a stojí za to ho navštívit.

Počasí Kahramanmaras

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kahramanmaras

K cestě do destinace Kahramanmaras lze využít 1 letiště.

Kahramanmaras - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz