Kalamata

Prodloužený víkend Kalamata

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kalamata? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kalamata

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kalamata na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Kalamata Municipal Railway Park, Archaeological Museum of Messinia, The Metropolitan church of Ypapanti- Kalamata a mnoho dalších. Kalamata se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kalamata je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (KLX)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kalamata - 12 míst co vidět .

 • Kalamata Municipal Railway Park
   

  Kalamata Municipal Railway Park

  Kalamata Municipal Railway Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento krásný park nabízí mnoho zeleně, květin a cest pro procházky. Uprostřed parku najdete staré parní lokomotivy, které připomínají historii železnice v Řecku. Pro milovníky historie a přírody je to skvělá volba. Navštivte Kalamata Municipal Railway Park a užijte si klidný den v přírodě.

 • Archaeological Museum of Messinia
   

  Archaeological Museum of Messinia

  Archeologické muzeum Messenie v Kalamata nabízí poutavé výstavy a exponáty, které vás zavedou do dávné historie této oblasti. Muzeum je ideálním místem pro milovníky historie a kultury. Prozkoumejte fascinující artefakty a dozvíte se více o starověkém Řecku a jeho vlivu na dnešní svět. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství minulosti Messenie.

 • The Metropolitan church of Ypapanti- Kalamata
   

  The Metropolitan church of Ypapanti- Kalamata

  Navštivte tento historický kostel v centru Kalamaty a objevte jeho bohatou architekturu a umělecké dílo. Kostel Ypapantis, také známý jako Metropolitní kostel Ypapanti, je jedním z nejvýznamnějších kostelů v regionu Peloponés. Procházejte jeho mohutnými zdmi a uctěte si jeho důležitou roli v řeckých dějinách a kultuře.

 • Victoria Karelias Collection of Traditional Greek Costumes
   

  Victoria Karelias Collection of Traditional Greek Costumes

  Victoria Karelias Collection of Traditional Greek Costumes je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky kultury a historie. Tento muzeum v Kalamata uchovává jedinečnou sbírku tradičních řeckých kostýmů, které ukazují bohatství a rozmanitost řeckého lidového umění. Prohlédněte si tyto krásné kostýmy a dozvězte se více o řecké historii a kultuře. Určitě doporučujeme navštívit toto muzeum při návštěvě Kalamaty.

 • Central Square
   

  Central Square

  Centrální náměstí v Kalamata je srdcem města a oblíbeným místem pro setkávání místních i návštěvníků. Okolní kavárny a restaurace nabízejí skvělé možnosti pro ochutnávání místní kuchyně a pozorování života na náměstí. V letních měsících se zde konají kulturní akce a festivaly, které přinášejí do města ještě více života a radosti z pobytu v Kalamata.

Počasí Kalamata

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kalamata

K cestě do destinace Kalamata lze využít 1 letiště.

Kalamata - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz