Kalymnos, ostrov v Řecku

Prodloužený víkend Kalymnos

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kalymnos? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kalymnos

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kalymnos na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Platis Yialos beach, Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros, Pserimos a mnoho dalších. Kalymnos se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kalymnos je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko
🌊 Moře
🌲 Příroda
📜 Historie
👀 Památky

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (JKL)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kalymnos - 9 míst co vidět .

 • Platis Yialos beach
   

  Platis Yialos beach

  Platis Yialos beach je ideální pro ty, kteří hledají klid a relaxaci na slunci. Tato krásná pláž se nachází na ostrově Kalymnos a nabízí jemný písek a průzračnou vodu. Můžete si také vyzkoušet různé vodní sporty, jako je šnorchlování a potápění. Užijte si krásné výhledy na okolní hory a uvolněte se na této malebné pláži v Řecku.

 • Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros
   

  Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros

  Navštivte tuto nádhernou pláž s křišťálově čistou vodou a bílým pískem. Virgin Kavouradaina, Xirokampos Leros je ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Užijte si slunce na pláži nebo si prohlédněte podmořský svět při šnorchlování. Toto místo je skvělé pro romantické večery nebo rodinné výlety. Nezapomeňte si přinést koupací šaty a sluneční krém.

 • Pserimos
   

  Pserimos

  Pserimos je malý řecký ostrov ležící v Egejském moři. Na ostrově najdete klid a krásné pláže s tyrkysovou vodou, které jsou ideální pro odpočinek a koupání. Pserimos se také pyšní bohatou historií a tradicí, kterou můžete objevovat při procházkách po ostrově. Vychutnejte si autentickou řeckou atmosféru na tomto skrytém klenotu Egejského moře.

 • Ναυτικό Μουσείο Καλύμνου
   

  Ναυτικό Μουσείο Καλύμνου

  Navštivte námořní muzeum v Kalymnosu a objevte bohatou historii ostrova. Muzeum se nachází v centru města a nabízí mnoho exponátů, které ukazují důležitost námořního průmyslu pro Kalymnos. Prozkoumejte modely lodí, námořnické nástroje a artefakty z minulosti. Vstupné je velmi přijatelné a vaše návštěva pomůže udržovat muzeum v dobrém stavu.

 • Chrysocheria Castle
   

  Chrysocheria Castle

  Hrad Chrysocheria je jednou z nejvýznamnějších památek na ostrově Kalymnos. Tento hrad byl postaven v 11. století a sloužil jako obrana proti pirátům. Dnes je to oblíbená turistická atrakce a nabízí nádherný výhled na ostrov a okolní moře. Navštivte tento historický hrad a prozkoumejte jeho tajemství a krásu.

Počasí Kalymnos

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kalymnos

K cestě do destinace Kalymnos lze využít 1 letiště.

Kalymnos - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 43 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz