Prodloužený víkend Karlovy Vary

Plánujete prodloužený víkend do destinace Karlovy Vary? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Karlovy Vary

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Karlovy Vary na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například ,,Třináctý pramen" - Návštěvnické centrum Becherovka, Rozhledna Diana , Moser a mnoho dalších. Karlovy Vary se nachází ve státě Česká republika přibližně 0h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Karlovy Vary je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Česká republikaČeská republika

Rychlý přehled

Stát

Česká republika

Letiště

1 letiště (KLV)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Karlovy Vary - 21 míst co vidět .

 •  

  ,,Třináctý pramen" - Návštěvnické centrum Becherovka

  Becherovka je nejznámější likér z Karlových Varů a návštěvnické centrum Becherovky je ideálním místem, kde se dozvíte více o jeho výrobě. Nachází se v místě zvaném Steinberky, kde Jan Becher postavil svou likérku v roce 1867. V centru můžete vidět historické lahve a jedinečné předměty, které patřily rodině Becherů, jako je kniha receptů, ocenění z výstav a účetní knihy. Interaktivní expozice vám umožní přičichnout k bylinkám, které se používají při výrobě této slavné karlovarské speciality.

 •  

  Rozhledna Diana

  Rozhledna Diana v Karlových Varech je skvělým místem pro návštěvu. Nachází se na jednom z nejvyšších vrcholků a nabízí úchvatné výhledy na město i jeho okolí. Z rozhledny se dá vidět až na špičku Klínovce, Doupovské hory a Slavkovský les. Historie místa sahá až do roku 1804, kdy ho objevil karlovarský občan Václav Drumm. K vrcholu se dá dostat pěšky nebo lanovkou. Rozhledna Diana je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí vidět Karlovy Vary z jiné perspektivy.

 •  

  Moser

  Moser v Karlových Varech je známý po celém světě pro své křišťálové skvosty a umělecké sklo. V této slavné továrně se můžete projít a podívat se na výrobu ručně foukaných skleněných předmětů. Pokud máte rádi umění a design, určitě si nenechte ujít návštěvu Moseru. Můžete si zde také zakoupit některé z jejich krásných kousků jako suvenýr nebo dar pro své blízké.

 •  

  Park Colonnade

  Park Colonnade, známá také jako Zahrada Colonnade, je elegantní železná konstrukce z roku 1880 a je první z hlavních kolonád, které narazíte, když vstoupíte do lázeňské zóny z severu. Navrhla ji vídeňská architektonická firma Fellner & Helmer, stejná společnost, která navrhla Market Colonnade. Park Colonnade je krásnou památkou, kterou byste neměli při návštěvě Karlových Varů vynechat.

 •  

  Market Colonnade

  Market Colonnade v Karlových Varech je jedinou kolonádou města vyrobenou z dřeva. Tento krásný neoklasicistní komplex pochází z 80. let 19. století a byl dílem slavné vídeňské architektonické firmy Fellner & Helmer. Nad pramenem Karla IV je umístěn bronzový panel, znázorňující objevení horkých pramenů císařem Karlem IV. v 14. století.

Počasí Karlovy Vary

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Karlovy Vary

K cestě do destinace Karlovy Vary lze využít 1 letiště.

Karlovy Vary - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz