Kasos Island

Prodloužený víkend Kasos Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kasos Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kasos Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kasos Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Agios Nikolaos Beach, Michaliou Kipos Beach, Ellinokamara a mnoho dalších. Kasos Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kasos Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (KSJ)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kasos Island - 6 míst co vidět .

 • Agios Nikolaos Beach
   

  Agios Nikolaos Beach

  Pláž Agios Nikolaos na ostrově Kasos je ideálním místem pro relaxaci a koupání v krásném řeckém prostředí. Místní písek a křišťálově čistá voda lákají návštěvníky z celého světa. Vychutnejte si slunce a výhled na okolní ostrovy, nebo se vydajte na procházku po malebném přístavu. Agios Nikolaos je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou nebo romantický pobyt pro dva.

 • Michaliou Kipos Beach
   

  Michaliou Kipos Beach

  Michaliou Kipos Beach na ostrově Kasos je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Tato malá pláž s křišťálově čistou vodou a bílým pískem je skrytá v zátoce, takže si můžete užít soukromí a ticho. Pro milovníky potápění je zde mnoho možností prozkoumání podmořského světa. Užijte si slunce, moře a klid na této nádherné pláži v Řecku.

 • Ellinokamara
   

  Ellinokamara

  Ellinokamara je krásné místo na ostrově Kasos. Tento skalnatý útvar vypadá jako přirozená klenba a nabízí nádherný výhled na Egejské moře. Můžete se sem dostat pěšky nebo lodí a užít si klidné a romantické okolí. Navštivte toto místo a nechte se unést jeho krásou a klidem, který vás obklopí na této malebné řecké ostrově.

 • Μνημείο Ολοκαυτώματος
   

  Μνημείο Ολοκαυτώματος

  Navštivte památník obětí holokaustu na ostrově Kasos. Toto místo připomíná tragédii, která se odehrála během druhé světové války. Památník byl postaven jako symbol naděje a míru. Vstup je zdarma a je otevřen pro veřejnost po celý rok. Přijďte a uctěte si památku těch, kteří ztratili své životy v důsledku nacistického režimu.

 • Μπούκα
   

  Μπούκα

  Kasos Island nabízí mnoho krásných míst k návštěvě, včetně malebného přístavu Μπούκα. Tento klidný a tichý přístav je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Obklopený tyrkysovým mořem a bílými domy, nabízí Μπούκα tradiční řeckou atmosféru. Užijte si slunce a koupání v klidu a pohodě na této malebné pláži na Kasos Islandu.

Počasí Kasos Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kasos Island

K cestě do destinace Kasos Island lze využít 1 letiště.

Kasos Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz