Kassel - Grab von Friedrich Wilhelm I. (Hessen-Kassel) auf dem Altstädter Friedhof (Kassel).

Prodloužený víkend Kassel

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kassel? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kassel

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kassel na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bergpark Wilhelmshöhe, Hercules monument, Fridericianum a mnoho dalších. Kassel se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kassel je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (KSF)

Časový posun

Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kassel - 18 míst co vidět .

 • Bergpark Wilhelmshöhe
   

  Bergpark Wilhelmshöhe

  Horský park Wilhelmshöhe v Kasselu je jedním z nejkrásnějších parků v Německu. Park nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a je známý svými vodopády, fontánami a zahradami. Nejvýznamnější je Hercův monument, který je největším bronzovým sochařským dílem na světě. Vstup do parku je zdarma a určitě stojí za návštěvu při cestě do Kasselu.

 • Hercules monument
   

  Hercules monument

  Památník Herkula je jedním z nejvýznamnějších symbolů města Kassel. Nachází se na vrcholu pohoří Habichtswald a nabízí nádherný výhled na celé okolí. Památník byl postaven v roce 1717 a je považován za jedno z nejvýznamnějších děl barokní architektury v Německu. Navštivte tento historický symbol města a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu.

 • Fridericianum
   

  Fridericianum

  Fridericianum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v německém Kasselu. Tento historický palác se nachází v centru města a hostí nejen výstavy moderního umění, ale také kulturní akce a festivaly. Zahrnuje sbírky od renomovaných umělců, jako jsou Joseph Beuys a Andy Warhol. Navštivte Fridericianum a objevte fascinující svět umění a historie v srdci Kasselu.

 • New Gallery
   

  New Gallery

  Nová galerie je skvělým místem pro milovníky umění. Nachází se v německém městě Kassel a je domovem mnoha významných uměleckých děl. Procházejte se po galeriích a obdivujte neuvěřitelné umělecké kousky. Vstupné je příznivé a galerie je otevřena každý den. Navštivte Novou galerii a nechte se unést do světa umění.

 • :Albrecht Altdorfer - Christus am Kreuz mit Maria und Johannes (Gemäldegalerie Alte Meister Kassel)
   

  Schloss Wilhelmshöhe

  Schloss Wilhelmshöhe je nádherný barokní zámek v německém městě Kassel. Tento zámek je obklopen krásným parkem s fontánami a sochami, který je ideálním místem pro piknik nebo procházku. Navštivte také muzeum v zámku, kde se můžete dozvědět více o historii města a zámku. Schloss Wilhelmshöhe je skvělým místem pro milovníky historie a krásy architektury.

Počasí Kassel

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kassel

K cestě do destinace Kassel lze využít 1 letiště.

Kassel - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Katánie
✈️ Zpátečka
👌 1 437 Kč
Malta - zátoka
✨ Víkendovka
🔥 1 140 Kč

Zimní víkendy na Maltě

Malta
Před 9 hodinami
Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz