Kastamonu - Kastamonu, Turkey, Pir Şeyh Şaban-i Veli Türbesi

Prodloužený víkend Kastamonu

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kastamonu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kastamonu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kastamonu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Kastamonu Saat Kulesi, Kastamonu Kalesi, Hz. Pir Seyh Saban-i Veli Kulliyesi a mnoho dalších. Kastamonu se nachází ve státě Turecko přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kastamonu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
TureckoTurecko

Rychlý přehled

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (KFS)
Časový posun
+1h

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kastamonu - 11 míst co vidět .

 • Kastamonu Saat Kulesi
   

  Kastamonu Saat Kulesi

  Kastamonu Saat Kulesi je věž s hodinami, která se nachází v centru tureckého města Kastamonu. Toto historické místo je považováno za symbol města a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Hodiny byly postaveny v roce 1889 a jsou stále funkční dodnes. Kastamonu Saat Kulesi je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele a určitě stojí za návštěvu.

 • Kastamonu Kalesi
   

  Kastamonu Kalesi

  Kastamonu Kalesi je zřícenina hradu, který se nachází v historickém centru tureckého města Kastamonu. Hrad byl postaven na vrcholu kopce v 12. století a sloužil k obraně města. Dnes je Kastamonu Kalesi oblíbeným turistickým cílem, který nabízí krásné výhledy na město a okolní krajinu. Pro milovníky historie a architektury je návštěva tohoto místa nezapomenutelným zážitkem.

 • Hz. Pir Seyh Saban-i Veli Kulliyesi
   

  Hz. Pir Seyh Saban-i Veli Kulliyesi

  Kulliyesi Hz. Pir Seyh Saban-i Veli v Kastamonu je skvělým místem k návštěvě pro ty, kteří se zajímají o historii a kulturu. Tento komplex zahrnuje mešitu, mauzoleum a další historické budovy. Navštivte toto místo a prozkoumejte jeho architekturu a dědictví. A co je nejlepší, vstup je zcela zdarma.

 • Kastamonu Museum
   

  Kastamonu Museum

  Kastamonu Museum je největší muzeum v Kastamonu, nacházející se v historické části města. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku archeologických a etnografických artefaktů z období osmanské říše a starověkého Řecka. Návštěvníci si zde mohou prohlédnout mnoho exponátů, včetně tradičních krojů, keramiky, koberců a mnoho dalšího. Kastamonu Museum je skvělým místem pro ty, kteří se zajímají o historii a kulturu Turecka.

 • Kasaba Koyu Mahmut Bey Camii
   

  Kasaba Koyu Mahmut Bey Camii

  Kasaba Koyu Mahmut Bey Camii je historickou mešitou nacházející se v tureckém městě Kastamonu. Tato krásná stavba byla postavena v roce 1366 a je jedním z nejvýznamnějších památek v této oblasti. Mešita se vyznačuje svými unikátními architektonickými prvky, jako jsou například zdobené dveře a okna. Navštivte tuto historickou mešitu a prohlédněte si její nádhernou architekturu.

Počasí Kastamonu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kastamonu

K cestě do destinace Kastamonu lze využít 1 letiště.

Kastamonu - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz