Kefalonie

Prodloužený víkend v Kefalonii

Plánujete prodloužený víkend v Kefalonii? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Kefalonii

Nemáte moc dovolené? Zaleťte si k moři na prodloužený víkend. Zpáteční letenky na prodloužené víkendy do Kefalonie pořídíte mimo sezónu od 895 Kč, během prázdnin pak od 2 190 Kč.
ŘeckoŘecko
🌲 Příroda
🏛️ Architektura
🌊 Moře
🍸 Noční život

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (EFL)

Co vidět v Kefalonii

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 7 míst, co vidět v Kefalonii .

 • Antisamos beach
   

  Antisamos beach

  Antisamos beach je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově Kefalonie. Tato pláž s bílým pískem a tyrkysovou vodou se nachází v malebné zátoce obklopené zelenými kopcemi. Je ideální pro koupání, opalování a potápění. Navštivte také blízký klášter Agios Gerasimos a ochutnejte místní specialitu - robolu, sladké víno z hroznů pěstovaných v okolí.

 • Sacred Monastery of Agios Gerasimos of Kefalonia
   

  Sacred Monastery of Agios Gerasimos of Kefalonia

  Svatý klášter Agios Gerasimos na Kefalonii je jedním z nejvýznamnějších poutních míst na ostrově. Klášter je zasvěcen svatému Gerasimovi, patronovi Kefalonie. Interiér kláštera zdobí nádherné fresky a ikony. Návštěvníci se mohou projít klášterním komplexem a uctít ostatky svatého Gerasima. Pokud hledáte místo plné duchovního klidu a krásné architektury, je toto místo pro vás tou správnou volbou.

 • Saint Theodore Lighthouse
   

  Saint Theodore Lighthouse

  Maják svatého Theodora je skvělým místem pro ty, kteří chtějí zažít nádherný výhled na Kefalonii. Nachází se na vrcholu kopce a nabízí nádherné panoramatické výhledy na moře a okolní krajinu. Maják je také ideálním místem pro milovníky romantických západů slunce. Navštivte Maják svatého Theodora a zažijte nezapomenutelný zážitek!

 • Bell Square
   

  Bell Square

  V Bell Square se můžete těšit na krásnou a klidnou atmosféru. Tento malebný náměstíčko je skrytý v srdci Kefalonie a nabízí vám únik od rušného města. Obklopené historickými budovami a nádhernými květinovými záhony, Bell Square je ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Navštivte toto kouzelné místo a užijte si klidný pobyt na Kefalonii.

 • Kalamia Beach
   

  Kalamia Beach

  Kalamia Beach je oblíbenou pláží na ostrově Kefalonie. Tato krásná pláž s jemným pískem a tyrkysovou vodou je ideálním místem pro relaxaci a koupání. Můžete si také vyzkoušet různé vodní sporty, jako je windsurfing a kajak. Užijte si slunce a klid na této malebné pláži a nechte se unášet krásou řeckého ostrova Kefalonie.

Kdy vyrazit do Kefalonie

Kdy je vhodná doba k návštěvě Kefalonie? Podívejte se na počasí, souhrn srážek a teplotní výkyvy během celého roku.

Počasí v Kefalonii

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kefalonie

Kefalonia International Airport Anna Pollatou je jediné letiště na Kefalonii. IATA kód letiště je EFL. leží na jihu ostrova u obce Minia, necelých 10 kilometrů od města Argostoli.

Ubytování v Kefalonii

Hledáte ubytování u moře v Kefalonii? Podívejte se na přehlednou mapu s 15% slevou na vybrané ubytování.

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 3 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 25 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz