Kišiněv

Prodloužený víkend Kišiněv

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kišiněv? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kišiněv

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kišiněv na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Eternity Memorial Complex, Dendrarium Park, National Art Museum of Moldova a mnoho dalších. Kišiněv se nachází ve státě Moldavsko přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kišiněv je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
MoldavskoMoldavsko

Rychlý přehled

Stát
Moldavsko
Letiště
1 letiště (KIV)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kišiněv - 22 míst co vidět .

 • Eternity Memorial Complex
   

  Eternity Memorial Complex

  Eternity Memorial Complex je místem, kde můžete najít klid a mír. Tento komplex památníků a hrobů je největším svého druhu v Kišiněvě a nabízí návštěvníkům možnost uctít památku zemřelých. S jemným uměním a architekturou, která odráží historii Moldavska, je to místo, které stojí za návštěvu pro ty, kteří hledají klid a úctu k minulosti.

 • Dendrarium Park
   

  Dendrarium Park

  Dendrárium Park v Kišiněvě je ideálním místem pro procházky v přírodě. Park je plný pestrobarevných květin a vzácných rostlin, které se nacházejí v jeho šesti sekcích. V parku se nachází také jezero, kde si můžete půjčit loďku a užít si klidný den na vodě. Dendrárium Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

 • Restoration of building of Dadiani's former girls gymnasium in Chișinău
   

  National Art Museum of Moldova

  Národní muzeum umění Moldavska je jedním z nejvýznamnějších muzeí v zemi. Nachází se v Kišiněvě a má rozsáhlou sbírku uměleckých děl od středověku až po současnost. Muzeum je známé pro své výstavy moderního umění a pro svou sbírku moldavského umění. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte krásu moldavského umění a kultury.

 • National Museum of Ethnography and Natural History
   

  National Museum of Ethnography and Natural History

  Národní muzeum etnografie a přírodní historie v Kišiněvě je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí poznat více o moldavské kultuře a přírodě. Muzeum nabízí rozsáhlé sbírky věnované etnografii a historii země, ale také vědecké expozice o místní fauně a flóře. Pokud hledáte zajímavý a poučný zážitek, určitě navštivte toto muzeum.

 • Stephen the Great Central Park
   

  Stephen the Great Central Park

  Stephenův Velký Centrální Park je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v Kišiněvě. Park nabízí rozsáhlé zelené plochy, krásné květinové zahrady a jezera. Navštivte park v květnu, kdy se zde koná slavnostní festival květin. Vstup do parku je zdarma a je otevřen po celý den. Užijte si klidný den v Stephenově Velkém Centrálním Parku.

Počasí Kišiněv

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kišiněv

K cestě do destinace Kišiněv lze využít 1 letiště.

Kišiněv - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz