Prodloužený víkend Kithira Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kithira Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kithira Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kithira Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cythera, Castle of Chora Kithira, Neraida Waterfall a mnoho dalších. Kithira Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kithira Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (KIT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kithira Island - 9 míst co vidět .

 • Cythera
   

  Cythera

  Kithira Island, také známý jako Cythera, je nádherným řeckým ostrovem v Jónském moři. Ostrov je obklopen krásnými plážemi a úchvatnou přírodou, která láká k procházkám a výletům. Navštivte město Kapsali, kde se nachází nejkrásnější pláže na ostrově, a užijte si relaxaci na slunci. Kithira Island je ideálním místem pro odpočinek a načerpání energie pro další dobrodružství.

 • Castle of Chora Kithira
   

  Castle of Chora Kithira

  Hrad v Chora Kithira je historická památka na ostrově Kithira. Stavba hradu byla dokončena v 16. století a sloužila k obraně ostrova před nájezdy pirátů. Dnes můžete navštívit hrad a prohlédnout si výstavy o historii ostrova a jeho obyvatel. Z hradu se také nabízí krásný výhled na okolní krajinu a moře.

 • Neraida Waterfall
   

  Neraida Waterfall

  Neraida Waterfall je skvostem Kithiry. Tento krásný vodopád se nachází v srdci ostrova a je obklopen malebnou krajinou. Voda padá z výšky 25 metrů do tůníků, které se nabízejí k osvěžení v horkých letních dnech. Vstup na místo je zdarma a je to ideální zastávka pro ty, kteří chtějí uniknout z davů a užít si přírodní krásy Kithiry.

 • Melidoni
   

  Melidoni

  Navštivte malebnou vesničku Melidoni na ostrově Kithira a objevte nejkrásnější pláže řeckého ostrova. Procházejte se úzkými uličkami a obdivujte tradiční bílé domy s modrými střechami. V Melidoni najdete také historické památky, jako například klášter Panagia Myrtidiotissa. Užijte si pohodovou atmosféru ostrova a ochutnejte místní speciality v tavernách a kavárnách.

 • Limnionas beach
   

  Limnionas beach

  Limnionas je skrytým pokladem Kithiry. Tato krásná pláž s tyrkysovou vodou a bílým pískem je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Vychutnejte si klidné prostředí a nechte se unášet vlnami Egejského moře. Limnionas je ideální pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody. Navštivte tuto skvělou pláž a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na Kithyře.

Počasí Kithira Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kithira Island

K cestě do destinace Kithira Island lze využít 1 letiště.

Kithira Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 27 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz