Prodloužený víkend Kithira Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kithira Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kithira Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kithira Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cythera, Castle of Chora Kithira, Neraida Waterfall a mnoho dalších. Kithira Island se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kithira Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (KIT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kithira Island - 9 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Cythera

  Kithira Island, také známý jako Cythera, je nádherným řeckým ostrovem v Jónském moři. Ostrov je obklopen krásnými plážemi a úchvatnou přírodou, která láká k procházkám a výletům. Navštivte město Kapsali, kde se nachází nejkrásnější pláže na ostrově, a užijte si relaxaci na slunci. Kithira Island je ideálním místem pro odpočinek a načerpání energie pro další dobrodružství.

 • Placeholder image.
   

  Castle of Chora Kithira

  Hrad v Chora Kithira je historická památka na ostrově Kithira. Stavba hradu byla dokončena v 16. století a sloužila k obraně ostrova před nájezdy pirátů. Dnes můžete navštívit hrad a prohlédnout si výstavy o historii ostrova a jeho obyvatel. Z hradu se také nabízí krásný výhled na okolní krajinu a moře.

 • Placeholder image.
   

  Neraida Waterfall

  Neraida Waterfall je skvostem Kithiry. Tento krásný vodopád se nachází v srdci ostrova a je obklopen malebnou krajinou. Voda padá z výšky 25 metrů do tůníků, které se nabízejí k osvěžení v horkých letních dnech. Vstup na místo je zdarma a je to ideální zastávka pro ty, kteří chtějí uniknout z davů a užít si přírodní krásy Kithiry.

 • Placeholder image.
   

  Melidoni

  Navštivte malebnou vesničku Melidoni na ostrově Kithira a objevte nejkrásnější pláže řeckého ostrova. Procházejte se úzkými uličkami a obdivujte tradiční bílé domy s modrými střechami. V Melidoni najdete také historické památky, jako například klášter Panagia Myrtidiotissa. Užijte si pohodovou atmosféru ostrova a ochutnejte místní speciality v tavernách a kavárnách.

 • Placeholder image.
   

  Limnionas beach

  Limnionas je skrytým pokladem Kithiry. Tato krásná pláž s tyrkysovou vodou a bílým pískem je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Vychutnejte si klidné prostředí a nechte se unášet vlnami Egejského moře. Limnionas je ideální pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody. Navštivte tuto skvělou pláž a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na Kithyře.

Počasí Kithira Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kithira Island

K cestě do destinace Kithira Island lze využít 1 letiště.

Kithira Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 9 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz