Klagenfurt am Wörthersee - Klagenfurt Landhaus

Prodloužený víkend Klagenfurt am Wörthersee

Plánujete prodloužený víkend do destinace Klagenfurt am Wörthersee? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Klagenfurt am Wörthersee

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Klagenfurt am Wörthersee na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Neuer Platz, Klagenfurter Dom, Europapark a mnoho dalších. Klagenfurt am Wörthersee se nachází ve státě Rakousko přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Klagenfurt am Wörthersee je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
RakouskoRakousko
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát
Rakousko
Letiště
1 letiště (KLU)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Klagenfurt am Wörthersee - 21 míst co vidět .

 • Neuer Platz
   

  Neuer Platz

  Neuer Platz je náměstí nacházející se ve městě Klagenfurt. Toto historické náměstí je jedním z hlavních veřejných prostranství v centru města a má bohatou historii a kulturní význam. Nachází se v blízkosti dalších významných míst, jako je Domkirche Klagenfurt (Katedrála svatého Petra a Pavla), která se nachází nedaleko náměstí. Náměstí je obklopeno historickými budovami a domy s pestrými fasádami. Na náměstí můžete najít stánky s místními produkty, květinami a dalšími výrobky.

 • Klagenfurter Dom
   

  Klagenfurter Dom

  Klagenfurter Dom je gotická katedrála nacházející se v centru města Klagenfurt am Wörthersee. Katedrála byla postavena v 17. století a je považována za jednu z nejvýznamnějších kulturních památek v Klagenfurtu. Její interiér je bohatě zdoben a hostí mnoho uměleckých děl. Katedrála je otevřena pro veřejnost a nabízí prohlídky s průvodcem. Pro milovníky kultury a historie je to nevynechatelná zastávka při návštěvě Klagenfurtu.

 • Klagenfurt-Europapark
   

  Europapark

  Europapark je krásný veřejný park nacházející se v centru města Klagenfurt. Tato zahrada je známá svými květinovými záhony, jezerem a spoustou dětských hřišť. Ideální pro piknik či relax po dlouhém dni ve městě.

 • Kostel St. Egid
   

  Kostel St. Egid

  Kostel St. Egid v Klagenfurtu je nejstarší kostel v městě. Pochází ze 13. století. St. Egid byl obnoven v 17. století poté, co byl poškozen zemětřesením. Uvnitř kostela lze nalézt několik pokladů, včetně tajné apokalyptické kaple a 160 metrů čtverečních velký obraz, zobrazující posvátné scény, který byl vytvořen Ernstem Fuchsem. Kostel St. Egid je chráněn jako kulturní památka. Můžete vystoupat nahoru a užít si výhled na město.

 • Stadttheater Klagenfurt
   

  Stadttheater Klagenfurt

  Stadttheater Klagenfurt je městské divadlo v rakouském Klagenfurtu. Jeho současná budova byla navržena vídeňským architektonickým studiem Fellner & Helmer a dokončena v roce 1910. Každý rok zde probíhají různé kulturní akce a představení, které jsou přístupné pro veřejnost.

Počasí Klagenfurt am Wörthersee

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Klagenfurt am Wörthersee

K cestě do destinace Klagenfurt am Wörthersee lze využít 1 letiště.

Klagenfurt am Wörthersee - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz