Kolín nad Rýnem - Hohenzollern bridge in Köln.

Prodloužený víkend Kolín nad Rýnem

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kolín nad Rýnem? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kolín nad Rýnem

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kolín nad Rýnem na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Cologne Cathedral, Museum Ludwig, Wallraf - Richartz Museum a mnoho dalších. Kolín nad Rýnem se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kolín nad Rýnem je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
NěmeckoNěmecko

Rychlý přehled

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (CGN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kolín nad Rýnem - 23 míst co vidět .

 • Cologne Cathedral
   

  Cologne Cathedral

  Kolínská katedrála, nejnavštěvovanější turistická atrakce v Kolíně nad Rýnem, patří mezi největší gotické katedrály na světě. Její nádherná fasáda a působivá architektura přitahují každoročně tisíce návštěvníků. Uvnitř katedrály najdete mimo jiné slavný zlatý oltář a hrobku Tří králů. Navštivte tuto historickou památku a ochutnejte atmosféru středověku v srdci Kolína nad Rýnem.

 • Museum Ludwig
   

  Museum Ludwig

  Muzeum Ludwig v Kolíně nad Rýnem je největší muzeum moderního a současného umění v Německu. Jeho sbírka zahrnuje více než 20 tisíc děl od umělců jako jsou Pablo Picasso, Andy Warhol nebo Roy Lichtenstein. Muzeum je umístěno v moderním budově na nábřeží Rýna a nabízí návštěvníkům nejen výstavy, ale také koncerty a další kulturní akce.

 • Wallraf - Richartz Museum
   

  Wallraf - Richartz Museum

  Wallraf - Richartz Museum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Kolíně nad Rýnem. Toto muzeum je domovem pro tisíce uměleckých děl, včetně děl německých a nizozemských mistrů. Návštěvníci se mohou těšit na umělecké skvosty, jako jsou obrazy od Rubense, Rembrandta a dalších slavných umělců. Pro milovníky umění je toto muzeum nevynechatelná zastávka při návštěvě Kolína nad Rýnem.

 • Duftmuseum im Farina Haus
   

  Duftmuseum im Farina Haus

  Navštivte muzeum vůní v Kolíně nad Rýnem a prohlédněte si historii nejstaršího parfému na světě. V muzeu se dozvíte o procesu výroby parfému a můžete ochutnat různé vůně. Muzeum se nachází v historickém Farinově domě, kde v roce 1709 Johann Maria Farina vytvořil slavný Eau de Cologne.

 • Rheinpark
   

  Rheinpark

  Rheinpark v Kolíně nad Rýnem je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park nabízí krásné výhledy na Rýn a okolní krajinu, stejně jako mnoho zelených ploch a cest pro procházky. Navštivte park v létě a užijte si piknik u řeky, nebo se projděte v zimě a užijte si krásnou zasněženou krajinu. Rheinpark je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí přírody.

Počasí Kolín nad Rýnem

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kolín nad Rýnem

K cestě do destinace Kolín nad Rýnem lze využít 1 letiště.

Kolín nad Rýnem - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Varna
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👍 1 159 Kč
Banja Luka
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 880 Kč

Srpnové letenky na Ibizu

Španělsko
Před 41 hodinami
hurghada
🌴 Dovolená
👍 12 490 Kč
londyn
Edinburgh- výhled
🤘 Multi-city
🔥 2 343 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz