Korfu

Prodloužený víkend Korfu

Plánujete prodloužený víkend do destinace Korfu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Korfu

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Korfu na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například St. Spyridon Church, Banknote Museum, New Fortress a mnoho dalších. Korfu se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Korfu je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (CFU)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Korfu - 19 míst co vidět .

 • St. Spyridon Church
   

  St. Spyridon Church

  Kostel svatého Spyridona je jednou z nejvýznamnějších památek na Korfu. Tento krásný kostel byl postaven v 16. století a je zasvěcen svatému Spyridonovi, patronu Korfu. Uvnitř kostela najdete mnoho uměleckých děl, včetně nádherných freskových maleb a soch. Navštivte tento kostel a prožijte okamžik klidu a krásy, kterou nabízí tato historická památka.

 • Banknote Museum
   

  Banknote Museum

  Muzeum bankovek na Korfu ukazuje historii řeckých peněz a bankovek. Vystaveny jsou vzácné bankovky a mince, které byly používány v minulosti. Muzeum nabízí fascinující pohled na vývoj řeckého bankovního systému a měny. Je to skvělé místo pro návštěvu pro všechny, kteří se zajímají o historii peněz a bankovnictví.

 • New Fortress
   

  New Fortress

  Nová pevnost na Korfu je impozantním příkladem benátské architektury. Postavena byla v 16. století, aby chránila město před nájezdy Turků. Dnes slouží jako muzeum a turistická atrakce. Vystoupejte na její hradby a užijte si nádherný výhled na město a moře. Pokud máte rádi historii a architekturu, rozhodně nevynechejte návštěvu této památky.

 • Palaiopolis - Mon Repos Museum
   

  Palaiopolis - Mon Repos Museum

  Navštivte Palaiopolis - Mon Repos Museum na ostrově Korfu a prohlédněte si sbírky archeologických nálezů a předmětů z řecké historie. Muzeum se nachází v krásném parku Mon Repos a nabízí nádherné výhledy na moře. Prozkoumejte zdejší památky a objevte tajemství minulosti Korfu. Určitě neváhejte a navštivte toto fascinující místo.

 • Sr kuca krf
   

  Serbian Museum of Corfu

  Srbské muzeum na Korfu přináší fascinující pohled na historii Srbska a jeho vztah k ostrovu Korfu. Muzeum obsahuje mnoho unikátních exponátů, jako jsou nádherné ikony a cenné relikvie. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství srbské kultury a historie v srdci Korfu.

Počasí Korfu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Korfu

K cestě do destinace Korfu lze využít 1 letiště.

Korfu - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
💣 1 860 Kč
Pisa
✨ Víkendovka
🚀 958 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😎 9 965 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
lisabon
milan
🤘 Multi-city
😍 2 425 Kč
rim-pohled
✨ Víkendovka
🎉 1 335 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🎉 1 583 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz