Kós

Prodloužený víkend Kós

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kós? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kós

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kós na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Asklépion, Roman Odeon of Kos, Casa Romana a mnoho dalších. Kós se nachází ve Řecku přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kós je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát

Řecko

Letiště

1 letiště (KGS)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kós - 12 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Asklépion

  Asklépion na řeckém ostrově Kós je starobylé léčebné centrum, které bylo zasvěceno bohu Asklépiovi. Toto historické místo nabízí návštěvníkům fascinující pohled do minulosti a přináší jim zároveň klid a harmonii. Prozkoumejte zbytky antického chrámu, amfiteátru a dalších staveb a objevte tajemství léčebných praktik starověkého Řecka.

 • Placeholder image.
   

  Roman Odeon of Kos

  Navštivte Římské odeon na Kósu, kde se v minulosti konaly divadelní představení a koncerty. Tento historický amfiteátr byl postaven v 2. století a nabízí nádherný výhled na město a moře. Prozkoumejte tuto památku a zažijte atmosféru starověkého Říma, která zde stále žije.

 • Placeholder image.
   

  Casa Romana

  Casa Romana je fascinující římská vila, která se nachází na ostrově Kós. Toto historické místo nabízí návštěvníkům pohled do minulosti a do života římských aristokratů. Vila byla postavena ve 2. století a je plná nádherných mozaik a fresky. Pro milovníky historie a architektury je toto místo nevynechatelné. Navštivte Casa Romanu a prožijte úžasnou cestu do minulosti.

 • Placeholder image.
   

  Plane Tree of Hippocrates

  Platan Hippokratův je nejstarší strom na ostrově Kós a podle legendy zde Hippokrates učil své studenty. Strom je chráněn a prohlášen za památník. Kolem stromu je park, který je ideální pro pikniky a relaxaci. Navštivte tento historický symbol a prožijte jedinečný zážitek na Kósu.

 • Placeholder image.
   

  Archaeological Museum of Kos

  Archeologické muzeum v Kósu je ideálním místem pro milovníky historie. Muzeum se nachází v centru města a nabízí širokou škálu artefaktů z doby antiky a středověku. Mezi nejvýznamnější exponáty patří sochy, keramika a nápisy na kamenech. Navštivte toto fascinující muzeum a prohlédněte si unikátní předměty, které vám pomohou pochopit historii tohoto krásného řeckého ostrova.

Počasí Kós

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kós

K cestě do destinace Kós lze využít 1 letiště.

Kós - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz