Prodloužený víkend Kutaisi

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kutaisi? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kutaisi

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kutaisi na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Bagrati Cathedral, Gelati Monastery, Colchis Fountain a mnoho dalších. Kutaisi se nachází ve Gruzii přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kutaisi je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
GruzieGruzie

Rychlý přehled

Stát

Gruzie

Letiště

1 letiště (KUT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kutaisi - 13 míst co vidět .

 •  

  Bagrati Cathedral

  Katedrála Bagrati v Kutaisi je známá svou historií, která sahá až do 11. století. Původně postavená Bagratem III., byla v průběhu staletí poškozena a zůstala v ruinách. Avšak v letech 2009 až 2012 prošla kompletní rekonstrukcí, při které byly použity jak původní, tak nové kameny a několik ocelových částí. Dnes je katedrála na seznamu světového dědictví UNESCO a nabízí návštěvníkům pohled do historie Gruzie.

 •  

  Gelati Monastery

  Gelati Monastery Gelati je středověký klášterní komplex nedaleko Kutaisi v regionu Imereti na západě Gruzie. Jedno z prvních klášterů v Gruzii, bylo založeno v roce 1106 králem Davidem IV. Gruzie jako klášterní a vzdělávací centrum. Tento malebný klášter s freskami byl kdysi domovem akademie s uznávanými učenci.

 •  

  Colchis Fountain

  Colchisova fontána v Kutaisi je moderním uměleckým dílem zdobeným zlatými sochami zvířat a replikami starověkých gruzínských figur. Nachází se na centrálním náměstí David Agmashenebeli, které je obklopeno historickými památkami a kulturními atrakcemi. Fontána je inspirována slavnými zlatými šperky objevenými v blízkém archeologickém nalezišti Vani. Toto místo je ideální pro ty, kteří chtějí prozkoumat kulturní dědictví Gruzie a zároveň si užít moderní umění.

 •  

  Motsameta Monastery

  Motsameta Monastery v Kutaisi je skrytý klášter na svahu kopce, který ukrývá posvátné ostatky svatých Davida a Konstantina Mkheidze. Toto místo je velmi důležité pro křesťanskou historii Gruzie a je obklopeno krásnou krajinou. Navštivte tento klidný klášter a prožijte duchovní zážitek v srdci Gruzie.

 • Placeholder image.
   

  Prometheus Cave Natural Monument

  Prometheus Cave Natural Monument je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky přírody. Tento rozlehlý vápencový systém je osvětlený mnohobarevnými LED diodami, které zdůrazňují krásu stalaktitů a stalagmitů. Prohlídka jeskyně nabízí neuvěřitelné výhledy a zážitky, které si budete pamatovat navždy. Určitě stojí za to navštívit toto přírodní monument a prozkoumat jeho krásy.

Počasí Kutaisi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kutaisi

K cestě do destinace Kutaisi lze využít 1 letiště.

Kutaisi - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz