kutaisi výhled

Prodloužený víkend Kutaisi

Plánujete prodloužený víkend do destinace Kutaisi? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Kutaisi

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Kutaisi na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Colchisova fontána, Kláštěr Motsameta, Jeskyně Prometheus a mnoho dalších. Kutaisi se nachází ve Gruzii přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Kutaisi je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Asie
GruzieGruzie
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát
Gruzie
Letiště
1 letiště (KUT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kutaisi - 11 míst co vidět .

 • Colchisova fontána
   

  Colchisova fontána

  Colchisova fontána v Kutaisi je moderním uměleckým dílem zdobeným zlatými sochami zvířat a replikami starověkých gruzínských figur. Nachází se na centrálním náměstí Davida Agmashenebeli, které je obklopeno historickými památkami a kulturními atrakcemi. Fontána je inspirována slavnými zlatými šperky objevenými v blízkém archeologickém nalezišti Vani.

 • Kláštěr Motsameta
   

  Kláštěr Motsameta

  Kláštěr Motsameta v Kutaisi je skrytý klášter na svahu kopce, který ukrývá posvátné ostatky svatých Davida a Konstantina Mkheidze. Toto místo je velmi důležité pro křesťanskou historii Gruzie a je obklopeno krásnou krajinou. Navštivte tento klidný klášter a prožijte duchovní zážitek v srdci Gruzie.

 • Prometheus Cave Natural Monument
   

  Jeskyně Prometheus

  Prometheus Cave Natural Monument je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky přírody. Tento rozlehlý vápencový systém je osvětlený mnohobarevnými LED diodami, které zdůrazňují krásu stalaktitů a stalagmitů.

 • Botanická zahrada v Kutaisi
   

  Botanická zahrada v Kutaisi

  Botanická zahrada v Kutaisi je jednou z největších botanických zahrad v Gruzii. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům příjemný únik z rušného městského života. Zahradu založil gruzínský botanik Eristavi v roce 1840 a dnes je domovem více než 7000 druhů rostlin. Vstupné je velmi přístupné a zahrnuje prohlídku zahrady a výstavu exotických rostlin.

 • Klášter Gelati
   

  Klášter Gelati

  Klášter Gelati v Kutaisi je skvostem středověké architektury, který je nejen památkou UNESCO, ale také místem s bohatou historií. Klášter byl založen v 12. století a sloužil jako sídlo akademie, kterou navštěvovali nejvýznamnější učenci své doby. Dnes zde můžete obdivovat nádherné fresky a procházet se po malebných zahradách. Klášter Gelati je jedním z nejvýznamnějších turistických cílů v Kutaisi a rozhodně stojí za návštěvu.

Počasí Kutaisi

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Kutaisi

K cestě do destinace Kutaisi lze využít 1 letiště.

Kutaisi - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz