La Rochelle

Prodloužený víkend La Rochelle

Plánujete prodloužený víkend do destinace La Rochelle? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - La Rochelle

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci La Rochelle na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Aquarium La Rochelle, La Rochelle Cathedral, Lantern Tower a mnoho dalších. La Rochelle se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci La Rochelle je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (LRH)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout La Rochelle - 17 míst co vidět .

 • Aquarium La Rochelle
   

  Aquarium La Rochelle

  Navštivte úchvatné akvárium v La Rochelle a objevte fascinující podvodní svět. Procházejte se podél nádrží plných živých korálů, ryb a dalších mořských tvorů, a užijte si nezapomenutelnou zkušenost. Akvárium nabízí také interaktivní expozice a ukázky krmení zvířat. Pro větší pohodlí doporučujeme zakoupit vstupenky online předem.

 • La Rochelle Cathedral
   

  La Rochelle Cathedral

  Katedrála Saint-Louis v La Rochelle je gotickým skvostem z 18. století. Její nádherná fasáda s věžemi a sochami vás okouzlí už z dálky. Uvnitř katedrály najdete krásné vitráže a umělecká díla. Navštivte tuto památku a prohlédněte si krásu její architektury a historie. Katedrála Saint-Louis je jedním z nejvýznamnějších míst v La Rochelle.

 • Lantern Tower
   

  Lantern Tower

  Věž s lucernou je jednou z nejvýraznějších památek La Rochelle. Tato věž byla postavena v 15. století a sloužila jako strážní věž. Dnes nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Vstupné je příznivé a stojí za to navštívit tuto historickou památku. Nezapomeňte si s sebou vzít fotoaparát, abyste si mohli zachytit krásné výhledy z věže s lucernou.

 • Muséum d'Histoire naturelle de La Rochelle
   

  Muséum d'Histoire naturelle de La Rochelle

  Muséum d'Histoire naturelle de La Rochelle je skvělé místo pro všechny milovníky přírody. Tento muzeum nabízí fascinující výstavy a sbírky, které zahrnují mnoho druhů zvířat, rostlin a minerálů. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství přírody. Vstupné je přijatelné a pro děti je dokonce zdarma.

 • Musée du Nouveau-Monde
   

  Musée du Nouveau-Monde

  Navštivte Musée du Nouveau-Monde v La Rochelle a objevte fascinující příběhy objevitelů, kteří se vydali do Nového světa. Tento muzeum nabízí rozmanitou sbírku artefaktů a uměleckých děl z období kolonizace Ameriky. Prozkoumejte historii a kulturu Nového světa v tomto jedinečném muzeu.

Počasí La Rochelle

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci La Rochelle

K cestě do destinace La Rochelle lze využít 1 letiště.

La Rochelle - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz