Lamezia Terme, Italie, moře, pláže, dovolená, letní počasí

Prodloužený víkend Lamezia Terme

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lamezia Terme? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lamezia Terme

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lamezia Terme na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Norman Castle, Cattedrale dei Santi Pietro e Paolo, Museo Diocesano a mnoho dalších. Lamezia Terme se nachází ve Itálii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lamezia Terme je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ItálieItálie
👀 Památky
🏛️ Architektura
🌲 Příroda
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát
Itálie
Letiště
1 letiště (SUF)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lamezia Terme - 17 míst co vidět .

 • Norman Castle
   

  Norman Castle

  Normanský hrad v Lamezia Terme je skvělým místem pro milovníky historie a architektury. Hrad byl postaven v 11. století a nabízí nádherný výhled na město a okolní krajinu. Prozkoumejte jeho kamenné zdi a věže, které připomínají bohatou historii této oblasti. Vstupné je zdarma a hrad je otevřen celoročně, takže si můžete užít návštěvu kdykoliv.

 • Cattedrale dei Santi Pietro e Paolo
   

  Cattedrale dei Santi Pietro e Paolo

  Katedrála se nachází v historickém centru a je zasvěcená svatému Petru a Pavlovi. Vnější fasáda, zdobená dvěma výklenky s bustami dvou světců, je v neoklasicistním stylu. Díky dvěma bočním schůdkům je to velmi působivá stavba. V interiéru je latinský kříž a vysoký oltář z bílého mramoru spolu s varhanami ze 17. století.

 • Museo Diocesano
   

  Museo Diocesano

  Pro milovníky historie najdeme v Lamezia Terme muzeum se sbírkou obrazů italských umělců ze 17. a 18. století. Nejznámějším artefaktem je nádherná slonovinová šperkovnice z arabsko-sicilské sbírky, která pochází z 12. století.

 • Terme Caronte
   

  Terme Caronte

  Navštivte Terme Caronte a užijte si relaxaci v této moderní lázeňské oblasti. Nachází se kousek od Lamezia Terme a nabízí širokou škálu služeb, včetně bazénů s termální vodou, saunami a masážemi. Prožijte jedinečný zážitek a nechte se hýčkat v této oáze klidu a pohody.

 • Bastione di Malta
   

  Bastione di Malta

  Tato majestátní strážní věž je považována za symbol Lamezia Terme. Věž byla postavena v roce 1550, aby sloužila maltézským rytířům. V oblasti se nachází několik zřícenin věží, ale tato je jedna z nejpůsobivějších a nejzachovalejších.

Počasí Lamezia Terme

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lamezia Terme

K cestě do destinace Lamezia Terme lze využít 1 letiště.

Lamezia Terme - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz