Ostrov Lampedusa

Prodloužený víkend Ostrov Lampedusa

Plánujete prodloužený víkend do destinace Ostrov Lampedusa? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Ostrov Lampedusa

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Ostrov Lampedusa na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Sciatu Persu, Sponges Cala, Cala Pisana a mnoho dalších. Ostrov Lampedusa se nachází ve Itálii přibližně 2.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Ostrov Lampedusa je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ItálieItálie

Rychlý přehled

Stát

Itálie

Letiště

1 letiště (LMP)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ostrov Lampedusa - 15 míst co vidět .

 •  

  Sciatu Persu

  Ostrov Lampedusa nabízí mnoho krás, včetně místa zvaného Sciatu Persu. Toto úchvatné místo nabízí nádherný výhled na moře a okolní krajinu. Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci a odpočinek, Sciatu Persu je tou správnou volbou. Užijte si slunce, pláž a krásnou přírodu na tomto malebném ostrově.

 •  

  Sponges Cala

  Sponges Cala je jednou z nejkrásnějších pláží na ostrově Lampedusa. Tato krásná pláž nabízí úžasný výhled na tyrkysovou vodu a útesy. Je ideální pro koupání, potápění a opalování. Sponges Cala je skvělou volbou pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody. Užijte si sluneční paprsky a relaxujte v této nádherné oáze klidu a krásy.

 • Placeholder image.
   

  Cala Pisana

  Cala Pisana je krásná pláž na ostrově Lampedusa. Tento ostrov je známý svými bílými plážemi a průzračným mořem, které láká k potápění. Cala Pisana není výjimkou. Tato pláž nabízí dokonalý únik od každodenního shonu a stresu. Užijte si slunce, moře a pohodu na této malebné pláži v Itálii.

 •  

  Cala Pulcino

  Cala Pulcino je nádherná pláž na ostrově Lampedusa. S tyrkysovým mořem a bílým pískem, je to ideální místo pro odpočinek a relaxaci. Když se vydáte na procházku, uvidíte úchvatné výhledy na okolní krajiny. Navštivte Cala Pulcino a užijte si krásu tohoto místa, které vás okouzlí svou přírodní krásou a klidem.

 •  

  Rabbit Beach

  Rabbit Beach je jednou z nejkrásnějších pláží na světě, nacházející se na ostrově Lampedusa. Křišťálově čistá voda a bílý písek vytváří dokonalou kombinaci pro relaxaci a koupání. Tato pláž je ideálním místem pro milovníky přírody a klidného odpočinku. Navštivte toto místo a zažijte nezapomenutelné chvíle v jednom z nejkrásnějších koutů Itálie.

Počasí Ostrov Lampedusa

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Ostrov Lampedusa

K cestě do destinace Ostrov Lampedusa lze využít 1 letiště.

Ostrov Lampedusa - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Santa Cruz de Tenerife
🌴 Dovolená
🎉 11 490 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz