Le Puy, France

Prodloužený víkend Le Puy

Plánujete prodloužený víkend do destinace Le Puy? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Le Puy

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Le Puy na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Rocher Saint-Michel d'Aiguilhe, Cathédrale Notre-Dame-du-Puy, Musée Crozatier a mnoho dalších. Le Puy se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Le Puy je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (LPY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Le Puy - 9 míst co vidět .

 • Rocher Saint-Michel d'Aiguilhe
   

  Rocher Saint-Michel d'Aiguilhe

  Rocher Saint-Michel d'Aiguilhe je malebné místo, které se nachází v Le Puy. Tento skalní ostroh s kaplí sv. Michaela nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Je to místo, kde můžete zažít klid a ticho a zároveň se inspirovat historií a architekturou. Navštivte toto místo a nechte se unést jeho kouzlem.

 • Cathédrale Notre-Dame-du-Puy
   

  Cathédrale Notre-Dame-du-Puy

  Cathédrale Notre-Dame-du-Puy je krásným příkladem gotické architektury. Katedrála se nachází v historickém centru města Le Puy a je jednou z nejvýznamnějších památek v regionu Auvergne. Interiér katedrály je bohatě zdoben a hostí mnoho uměleckých děl. Navštivte katedrálu a užijte si nezapomenutelný zážitek z návštěvy tohoto historického místa.

 • Musée Crozatier
   

  Musée Crozatier

  Muzeum Crozatier v Le Puy je skvělým místem pro milovníky umění a historie. Nachází se v krásném historickém budově a nabízí rozmanitou sbírku archeologických nálezů, uměleckých děl a předmětů z oblasti Auvergne. Zajímavou expozicí je také sbírka minerálů a fosílií. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte bohatou historii regionu Auvergne.

 • Henri Vinay Garden
   

  Henri Vinay Garden

  Henri Vinay Garden je nádherný park v centru Le Puy. Užijte si procházku mezi kvetoucími záhony a vodopády a odpočiňte si na lavičkách pod stromy. Park je ideálním místem pro piknik s rodinou nebo pro romantickou procházku ve dvou. Navštivte Henri Vinay Garden a užijte si klidný odpočinek v srdci města Le Puy.

 • Chateau Lavoute Polignac
   

  Chateau Lavoute Polignac

  Chateau Lavoute Polignac je krásný zámek, který se nachází v malém městečku Le Puy. Jeho historie sahá až do 10. století, kdy byl postaven jako pevnost. Dnes je zámek otevřen pro veřejnost a nabízí prohlídky s průvodcem. Navštivte tento majestátní komplex a prozkoumejte jeho nádherné zahrady a historické interiéry.

Počasí Le Puy

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Le Puy

K cestě do destinace Le Puy lze využít 1 letiště.

Le Puy - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz