Lille

Prodloužený víkend Lille

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lille? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lille

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lille na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lille Palace of Fine Arts, Old Lille, Musée d'Histoire Naturelle de Lille a mnoho dalších. Lille se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lille je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (LIL)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lille - 17 míst co vidět .

 • Lille Palace of Fine Arts
   

  Lille Palace of Fine Arts

  Navštivte Palác krásných umění v Lille, který je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Evropě. Nachází se zde rozsáhlá sbírka uměleckých děl od antiky až po současnost, včetně mnoha mistrovských děl. Tento impozantní palác byl postaven v roce 1892 a nabízí návštěvníkům nezapomenutelný zážitek. Nezapomeňte si zakoupit vstupenky online předem, abyste se vyhnuli frontám.

 • Old Lille
   

  Old Lille

  Staré Lille je malebná čtvrť plná historických budov, kaváren a butiků. Procházejte se úzkými uličkami a objevujte skryté náměstíčka. Navštivte místní trhy a ochutnejte místní speciality. V Lille Zoo si můžete prohlédnout zvířata z celého světa. Staré Lille je ideálním místem pro procházku a nákupy, nechte se unést jeho kouzlem.

 • Musée d'Histoire Naturelle de Lille
   

  Musée d'Histoire Naturelle de Lille

  Muzeum přírodní historie v Lille nabízí fascinující prohlídku přírodního světa. Návštěvníci se mohou těšit na rozsáhlou sbírku fosilií, minerálů a živočichů v realistických expozicích. Muzeum se nachází v historické budově a je ideálním místem pro rodinný výlet. Vstupné je velmi příznivé a umožňuje přístup ke všem výstavám.

 • Charles de Gaulle's Birth House
   

  Charles de Gaulle's Birth House

  Navštivte dům, kde se narodil slavný francouzský generál a prezident Charles de Gaulle. Tento historický dům v Lille vás přivítá svou jedinečnou atmosférou a nabídne vám pohled na život a dílo tohoto významného muže. Prohlédněte si expozice a dozvězte se více o jeho životě a o jeho významu pro francouzskou historii.

 • Citadel of Lille
   

  Citadel of Lille

  Citadela v Lille je impozantní vojenská pevnost postavená v 17. století. Dnes slouží jako krásný park s jezírkem, fontánami a zelenými plochami. Procházka po parku nabízí nádherné výhledy na město a okolní krajinu. Navštivte také muzeum, které se nachází uvnitř pevnosti a seznamte se s historií tohoto fascinujícího místa.

Počasí Lille

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lille

K cestě do destinace Lille lze využít 1 letiště.

Lille - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Alicante - výhled z hradu na pláž a přístav
Ibiza
✈️ Zpátečka
👌 2 441 Kč
Stockholm
✨ Víkendovka
🤩 1 233 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🎉 2 185 Kč
Riga
Oslo
Krakow - náměstí
🤘 Multi-city
👍 2 410 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz