Prodloužený víkend Limnos Island

Plánujete prodloužený víkend do destinace Limnos Island? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Limnos Island

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Limnos Island na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lemnos, Κάστρο Μύρινας, Panagia Kakaviotissa a mnoho dalších. Limnos Island se nachází ve Řecku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Limnos Island je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŘeckoŘecko

Rychlý přehled

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (LXS)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Limnos Island - 10 míst co vidět .

 • Lemnos
   

  Lemnos

  Lemnos je ostrov plný krásných pláží a úchvatných výhledů. Můžete si zde užít klidné chvíle na pláži, nebo se vydat na prohlídku historických památek. Navštivte klášter Panagia Kakaviotissa, který se nachází na vrcholu hory a nabízí úchvatný výhled na okolní krajinu. Lemnos je ideálním místem pro dovolenou, která spojuje relaxaci a poznávání nových míst.

 • Κάστρο Μύρινας
   

  Κάστρο Μύρινας

  Královský hrad Myrina na ostrově Limnos je dokonalým místem pro ty, kteří hledají historii a kulturu. Tento středověký hrad byl postaven na vrcholu kopce a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu a moře. Prozkoumejte vnitřek hradu a poznejte jeho bohatou historii, která sahá až do starověku. Navštivte hrad v létě a užijte si kulturní akce a festivaly, které se zde konají.

 • Panagia Kakaviotissa
   

  Panagia Kakaviotissa

  Kostel Panagia Kakaviotissa, postavený v 11. století na ostrově Limnos, je skvělým místem pro návštěvu pro milovníky historie a architektury. Nachází se na vrcholu hory a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Kostel je jedním z nejstarších a nejvýznamnějších kostelů na ostrově a stojí za to navštívit pro svou krásu a historický význam.

 • Limnos, Mirina
   

  Limnos, Mirina

  Limnos, Mirina je krásné místo na ostrově Limnos, které nabízí nádherné výhledy na moře a historické památky. Procházejte se po malebných uličkách a objevujte tajemství této krásné oblasti. Užijte si slunce a relaxujte na pláži, nebo ochutnejte místní speciality v jedné z mnoha restaurací. Limnos, Mirina je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v příjemné atmosféře.

 • Archeological Museum of Lemnos
   

  Archeological Museum of Lemnos

  Archeologické muzeum na ostrově Limnos je ideálním místem pro milovníky historie. Muzeum obsahuje sbírku artefaktů, které odkazují na starověkou historii ostrova. Mezi vystavenými předměty jsou keramika, sochy a další předměty ze života starověkých obyvatel. Prohlédněte si výstavu a objevte tajemství minulosti na tomto krásném řeckém ostrově.

Počasí Limnos Island

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Limnos Island

K cestě do destinace Limnos Island lze využít 1 letiště.

Limnos Island - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 43 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz