Lleida

Prodloužený víkend Lleida

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lleida? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lleida

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lleida na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například New Cathedral of Lleida, Lleida Museum, La Seu Vella a mnoho dalších. Lleida se nachází ve Španělsku přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lleida je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (ILD)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lleida - 13 míst co vidět .

 • New Cathedral of Lleida
   

  New Cathedral of Lleida

  Navštivte Novou katedrálu v Lleidě, která se nachází v samém srdci města. Tato katedrála je jednou z nejvýznamnějších památek v Lleidě a nabízí nádherný pohled na město. Nová katedrála je dokonalým příkladem gotické architektury a její interiér vás okouzlí svou krásou a nádhernými detaily. Nezapomeňte se podívat na výhled z věže, který stojí za to!

 • Lleida Museum
   

  Lleida Museum

  Lleida Museum je skvělým místem pro milovníky historie. Nachází se v centru města a nabízí neuvěřitelný pohled do minulosti Lleidy a okolí. Expozice zahrnují archeologické nálezy, umělecká díla a historické předměty. Návštěvníci si mohou prohlédnout také nádherné gotické prostory, které jsou součástí muzea. Určitě stojí za to navštívit tento fascinující muzeum a objevit historii Lleidy.

 • La Seu Vella
   

  La Seu Vella

  La Seu Vella je nádherný gotický kostel v Lleidě. Jeho významná historie sahá až do 13. století. Kostel se nachází na vrcholu kopce a nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Uvnitř kostela najdete mnoho uměleckých děl a historických památek. Pro milovníky historie a architektury je návštěva La Seu Vella nezapomenutelným zážitkem.

 • La Llotja de Lleida
   

  La Llotja de Lleida

  La Llotja de Lleida je krásná renesanční budova, která sloužila jako obchodní burza a místo pro kulturní akce. Nachází se v historickém centru města Lleida a je jedním z nejvýznamnějších architektonických skvostů regionu. Navštivte toto místo a prohlédněte si jeho nádhernou architekturu a bohatou historii. Určitě si nechte ujít živé kulturní akce, které se zde často konají.

 • Castell de la Suda
   

  Castell de la Suda

  Castell de la Suda je historická pevnost v Lleidě, která nabízí nádherné výhledy na město a okolní krajinu. Tato pevnost byla postavena v 9. století a sloužila jako obrana proti arabským útokům. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, která přináší pohled na historii a kulturu regionu. Navštivte Castell de la Suda a prožijte nezapomenutelný zážitek!

Počasí Lleida

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lleida

K cestě do destinace Lleida lze využít 1 letiště.

Lleida - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz