Prodloužený víkend Londonderry

Plánujete prodloužený víkend do destinace Londonderry? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Londonderry

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Londonderry na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například The Peace Bridge, Free Derry Corner, St Columb's Park a mnoho dalších. Londonderry se nachází ve Spojeném království přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Londonderry je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Spojené královstvíSpojené království

Rychlý přehled

Stát

Spojené království

Letiště

1 letiště (LDY)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Londonderry - 18 míst co vidět .

 •  

  The Peace Bridge

  Most míru je nejnovější most v Londonderry a spojuje obě strany řeky Foyle. Je to skvělé místo pro procházky, běhání a cyklistiku a nabízí nádherný výhled na město. Most je významným symbolem míru a jednoty v této oblasti a jeho návrh odráží historii a kulturu města. Navštivte tento most a užijte si jedinečný zážitek v Londonderry.

 •  

  Free Derry Corner

  Free Derry Corner je ikonickým symbolem konfliktu v Severním Irsku. Nachází se v historické čtvrti Bogside v Londonderry a byl založen v roce 1969. Název pochází z období, kdy se Bogside prohlásil za nezávislou oblast a zavedl vlastní správu. Dnes je Free Derry Corner místem, kde se konají památné akce a shromáždění, které připomínají boj za svobodu a rovnost v Severním Irsku.

 • Placeholder image.
   

  St Columb's Park

  St Columb's Park je krásným místem pro odpočinek a relaxaci v srdci Londonderry. Tento park nabízí nádherné výhledy na město a je ideálním místem pro procházky a pikniky. S množstvím zeleně a klidnou atmosférou je to skvělý únik z ruchu města. Navštivte St Columb's Park a užijte si klid a pohodu v přírodě.

 •  

  Tower Museum

  Tower Museum v Londonderry nabízí fascinující pohled na historii města a jeho okolí. Muzeum se nachází v rekonstruované věži z 16. století, která kdysi sloužila jako vězení. Návštěvníci se mohou těšit na interaktivní výstavy, které přináší příběhy místních obyvatel a jejich životů. Prozkoumejte Londonderry z jiné perspektivy a prohloubte své znalosti o této krásné oblasti.

 •  

  St Columb's Cathedral

  Katedrála sv. Columby v Londonderry je považována za jeden z nejvýznamnějších kostelů v Irsku. Katedrála byla postavena v 17. století a její architektura je velmi impozantní. Navštivte tuto historickou památku a prozkoumejte její krásu a zároveň se dozvězte více o její historii. Katedrála je otevřena pro veřejnost a vstup je zdarma.

Počasí Londonderry

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Londonderry

K cestě do destinace Londonderry lze využít 1 letiště.

Londonderry - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marsa Alam
🌴 Dovolená
🤩 8 590 Kč
Iraklio
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Kavala
🌴 Dovolená
💣 5 990 Kč
Ženeva
✨ Víkendovka
👍 1 679 Kč
Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz