Lorient

Prodloužený víkend Lorient

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lorient? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lorient

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lorient na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Sous-Marin Flore, Cite de la Voile Eric Tabarly, Musee de la Compagnie des Indes a mnoho dalších. Lorient se nachází ve Francii přibližně 2h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lorient je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát
Francie
Letiště
1 letiště (LRT)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lorient - 6 míst co vidět .

 • Sous-Marin Flore
   

  Sous-Marin Flore

  Sous-Marin Flore je fascinující muzeum v podobě ponorky, která sloužila ve francouzském námořnictvu. Nyní zde můžete prozkoumat život na palubě a získat představu o tom, jak se posádka cítila při plavbě pod hladinou. Ponorka se nachází v přístavu v Lorientu a je to nezapomenutelný zážitek pro milovníky historie a techniky.

 • Cite de la Voile Eric Tabarly
   

  Cite de la Voile Eric Tabarly

  Cite de la Voile Eric Tabarly je muzeum námořní historie v Lorientu. Věnuje se životu a dílu slavného francouzského námořníka Érica Tabarlyho. Muzeum nabízí interaktivní expozice, simulátory a námořní atrakce pro děti i dospělé. Navštivte toto fascinující místo a prozkoumejte svět námořního dobrodružství a historie.

 • Musee de la Compagnie des Indes
   

  Musee de la Compagnie des Indes

  Museum Compagnie des Indes v Lorientu je fascinujícím průvodcem historií francouzského obchodu s východní Asií. Expozice přináší návštěvníkům poutavé příběhy a artefakty z této doby, včetně modelů lodí, map a exotických předmětů. Prozkoumejte tuto fascinující část francouzské historie a objevte bohatou kulturu a obchodní dědictví Lorientu.

 • Keroman Submarine Base
   

  Keroman Submarine Base

  Keroman Submarine Base je fascinující místo s bohatou historií. Během druhé světové války sloužila jako základna pro německé ponorky. Dnes je to muzeum, kde můžete prozkoumat podzemní tunely a vystavené ponorky. Pro milovníky historie a techniky je to nezapomenutelná zastávka na cestě. Navštivte Keroman Submarine Base a prožijte neuvěřitelný zážitek z doby minulé.

 • Musee National de la Marine
   

  Musee National de la Marine

  Muzeum Národního námořnictva v Lorientu je skvělou volbou pro všechny milovníky moře a lodí. Expozice nabízí bohatou sbírku historických lodí, modelů a námořnických artefaktů. Prozkoumejte vývoj námořní dopravy a námořních válek a zjistěte více o francouzské námořní historii. Muzeum se nachází v krásném historickém přístavu a nabízí nádherný výhled na oceán.

Počasí Lorient

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Lorient

K cestě do destinace Lorient lze využít 1 letiště.

Lorient - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz