Lucern

Prodloužený víkend Lucern

Plánujete prodloužený víkend do destinace Lucern? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Lucern

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Lucern na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Lion Monument, Swiss Museum of Transport, Gletschergarten a mnoho dalších. Lucern se nachází ve Švýcarsku přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Lucern je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Evropa
ŠvýcarskoŠvýcarsko

Rychlý přehled

Stát
Švýcarsko
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lucern - 22 míst co vidět .

 • Lion Monument
   

  Lion Monument

  Lion Monument, známý také jako Dying Lion Monument, je dojemný památník ve městě Lucern ve Švýcarsku. Tento monument byl vytesán přímo do skály a představuje umírajícího lva, který symbolizuje statečnost a oběť švýcarských vojáků během francouzské revoluce. Navštivte tento ikonický památník a prohlédněte si jeho detaily, které vás jistě dojímou.

 • Swiss Museum of Transport
   

  Swiss Museum of Transport

  Švýcarské muzeum dopravy se nachází v malebném městě Lucern a nabízí návštěvníkům poutavý vhled do historie a budoucnosti dopravy. Expozice zahrnuje vlaky, automobily, lodě a letadla, stejně jako fascinující planetárium a kino. Ideální místo pro rodiny s dětmi, kde si můžete užít interaktivní zážitky a dozvědět se více o vývoji dopravních prostředků. Nezapomeňte navštívit i obchod s tematickými suvenýry.

 • Gletschergarten
   

  Gletschergarten

  Gletschergarten, známý také jako Glacier Garden, se nachází v Lucernu a je jedinečným přírodním muzeem. Toto místo nabízí pozoruhodné geologické útvary, ledovcové drážky a zahrady s alpskými rostlinami. Navštivte fascinující expozice věnované historii a vývoji ledovců a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Gletschergarten je ideální destinace pro milovníky přírody a historie.

 • Lake Lucerne
   

  Lake Lucerne

  Jezero Lucern, známé také jako Čtyřlesní jezero, se nachází v malebném švýcarském městě Lucern. Obklopené impozantními Alpami, jezero nabízí nádherné výhledy a širokou škálu vodních aktivit. Prozkoumejte okolní krajinu na jedné z mnoha vyhlídkových plaveb nebo se vydejte na pěší túru po okolních stezkách. Jezero Lucern je ideálním místem pro relaxaci a obdivování přírodní krásy Švýcarska.

 • Historisches Museum Luzern
   

  Historisches Museum Luzern

  Historisches Museum Luzern, známé také jako Museum of History Lucerne, se nachází v malebném městě Lucern. Toto muzeum nabízí návštěvníkům poutavý pohled na historii a kulturu regionu. Prohlédněte si bohaté sbírky artefaktů, uměleckých děl a dokumentů, které odhalují fascinující příběhy minulosti Lucernu a jeho okolí. Nezapomeňte navštívit toto muzeum při své cestě do Lucernu!

Letiště k destinaci Lucern

K cestě do destinace Lucern lze využít 0 letiště.

Lucern - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Funchal
🌴 Dovolená
💣 13 590 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
😎 1 841 Kč
výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz