Mahón

Prodloužený víkend v Mahónu

Plánujete prodloužený víkend v Mahónu? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Mahónu

Vydejte se na nezapomenutelný víkend na Menorce. Kde koupit letenky, co vidět a jaké památky při návštěvě Menorcy během prodlouženého víkendu nevynechat?
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko
🌲 Příroda
📜 Historie
🏞️ Národní parky
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (MAH)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět v Mahónu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 11 míst, co vidět v Mahónu .

 • Parc Natural de s'Albufera des Grau
   

  Parc Natural de s'Albufera des Grau

  Parc Natural de s'Albufera des Grau je ideálním místem pro přírodní zážitky na Menorce. Tento národní park nabízí nádherné pláže, mokřady a lesy, které jsou domovem mnoha druhů ptáků a zvířat. Prozkoumejte park pěšky nebo na kole a užijte si klid a krásu přírody. Nezapomeňte si přinést fotoaparát a zachytit nádherné výhledy na okolní krajinu.

 • Museo de Menorca
   

  Museo de Menorca

  Museo de Menorca je skvělým způsobem, jak se seznámit s historií ostrova. Nachází se v Mahónu a nabízí mnoho výstav, které vám umožní prozkoumat zdejší kulturu a tradice. Muzeum je ideálním místem pro rodiny i jednotlivce, kteří chtějí prozkoumat hlubší význam Menorcy. Vstupné je dostupné a všechny peníze jdou na podporu udržování muzea.

 • Fort Marlborough
   

  Fort Marlborough

  Fort Marlborough je historická pevnost na ostrově Menorca. Postavena byla v 18. století britskými silami na obranu před francouzskými útoky. Dnes je Fort Marlborough populární turistickou atrakcí, nabízející nádherný výhled na okolní krajinu a připomínající dobu, kdy Menorca byla důležitým strategickým bodem v oblasti středozemního moře.

 • Ca n'Oliver. Centre d'Art i d'Història Hernández Sanz
   

  Ca n'Oliver. Centre d'Art i d'Història Hernández Sanz

  Navštivte Ca n'Oliver. Centre d'Art i d'Història Hernández Sanz v Mahónu a prohlédněte si sbírku uměleckých děl a historických artefaktů. Tento centrum umění a historie nabízí fascinující pohled na minulost Menorcy a její kulturu. Užijte si krásu místních uměleckých děl a dozvězte se více o historii tohoto krásného města. Určitě stojí za návštěvu!

 • Centre zoològic
   

  Centre zoològic

  Centrum zoologie v Mahónu je skvělým místem pro milovníky zvířat. Najdete zde širokou škálu druhů, včetně exotických a ohrožených. Vstupné je velmi příznivé a všechny peníze jdou na podporu ochrany zvířat. Navštivte toto centrum a strávte den plný zábavy a vzdělání o zvířecím světě.

Počasí v Mahónu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Mahón

K cestě do destinace Mahón lze využít 1 letiště.

Ubytování v Mahónu

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Tirana
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
porto
Madrid
🤘 Multi-city
🎉 2 405 Kč
Palermo
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
milan
✨ Prodloužený víkend
👍 1 241 Kč
Boston
✈️ Zpátečka
👍 6 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz