Maribor - Maribor Town Hall on The Main Square (Glavni trg). It is a 16th century building.

Prodloužený víkend Maribor

Plánujete prodloužený víkend do destinace Maribor? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Maribor

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Maribor na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Maribor Synagogue, Maribor Castle, Maribor Regional Museum a mnoho dalších. Maribor se nachází ve Slovinsku přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Maribor je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
SlovinskoSlovinsko

Rychlý přehled

Stát
Slovinsko
Letiště
1 letiště (MBX)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Maribor - 18 míst co vidět .

 • Maribor Synagogue
   

  Maribor Synagogue

  Mariborská synagoga je historická budova postavená v roce 1429. Dnes slouží jako kulturní centrum a muzeum, které připomíná židovskou historii Mariboru. Navštivte tuto architektonickou památku a prozkoumejte interiér s bohatou výzdobou. Mariborská synagoga je důležitou součástí kulturního dědictví města a stojí za návštěvu.

 • Maribor Castle
   

  Maribor Castle

  Hrad Maribor je dominantou města Maribor a jednou z největších historických památek v celé Slovinsku. Stavba hradu začala ve 13. století a postupně byla rozšiřována. Dnes se zde nachází muzeum, které přibližuje historii města a regionu. Vstupte do tajemného světa minulosti a prozkoumejte krásu středověké architektury v srdci Slovinska.

 • Maribor Regional Museum
   

  Maribor Regional Museum

  Mariborské regionální muzeum je největší muzeum ve městě Maribor v severovýchodním Slovinsku. Muzeum se zaměřuje na historii a kulturu regionu, včetně archeologických nálezů, uměleckých děl a etnografických sbírek. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte bohatou historii Mariboru a okolního regionu.

 • Slomšek Square
   

  Slomšek Square

  Náměstí Slomška je jedno z nejživějších míst v Mariboru. Nachází se zde mnoho restaurací, kaváren a obchodů. Navštivte kostel svatého Jana Křtitele, který se nachází na náměstí, nebo se projděte po okolních ulicích, kde můžete objevovat krásy města. Náměstí Slomška je ideálním místem pro trávení času s rodinou nebo přáteli a pro poznávání místní kultury a historie.

 • Slovenian National Theatre Maribor
   

  Slovenian National Theatre Maribor

  Slovenské národní divadlo v Mariboru je jedním z nejvýznamnějších kulturních center Slovinska. Divadlo nabízí široké spektrum představení, od klasického divadla po moderní taneční a hudební produkce. Navštivte toto historické místo a užijte si nezapomenutelný kulturní zážitek v srdci Mariboru.

Počasí Maribor

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Maribor

K cestě do destinace Maribor lze využít 1 letiště.

Maribor - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz