pohled na město v Maroku

Prodloužený víkend v Marrákéš

Plánujete prodloužený víkend v Marrákéš? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend v Marrákéš

Naplánujte jsi prodloužený víkend v Marrákéš na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Le Jardin Secret, Jemaa el-Fnaa, Bahia Palace a mnoho dalších. Marrákéš se nachází ve státě Maroko přibližně 3.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v Marrákéš je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
Afrika
MarokoMaroko
⛱️ Písečné pláže
📜 Historie
🏛️ Architektura
🌊 Moře

Rychlý přehled

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (RAK)

Co vidět v Marrákéš

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 24 míst, co vidět v Marrákéš .

 • Le Jardin Secret
   

  Le Jardin Secret

  Le Jardin Secret je skvělým místem pro relaxaci v Marrákeši. Tento krásný zahrady se nachází v historické části města a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Návštěvníci si mohou užít klidnou atmosféru a krásné rostliny. Zahrada je rozdělena do dvou částí, které reprezentují dvě různé kultury. Určitě stojí za to navštívit tento skvělý koutek v Marrákeši!

 • Jemaa el-Fnaa
   

  Jemaa el-Fnaa

  Jemaa el-Fnaa je srdcem Marrákeše. Tento náměstí je plné života, kde se setkávají místní obyvatelé, turisté a tradiční umělci. Zažijte západ slunce na tomto náměstí a ochutnejte místní speciality na trhu. V noci se náměstí promění v kouzelnou kulisu plnou hudby a tance.

 • Bahia Palace
   

  Bahia Palace

  Navštivte nádherný Bahia Palace v Marrákéši a ponořte se do krásného marockého umění a architektury. Tento palác byl postaven v 19. století a sloužil jako domov pro sultána a jeho rodinu. Dnes je otevřen pro veřejnost a nabízí nádherné zahrady a interiéry zdobené mnoha mozaikami a freskami. Užijte si krásné výhledy a poznávejte historii Maroka na vlastní kůži.

 • Saadian Tombs
   

  Saadian Tombs

  Hroby Saadiánů jsou jednou z nejvýznamnějších historických památek v Marrákeši. Nacházejí se v krásných zahradách a jsou obklopeny mnoha legendami. Tyto hrobky jsou domovem hrobů mnoha sultánů a jejich rodin. Vstupné je velmi přijatelné a návštěva hrobů je jedinečným způsobem, jak poznat historii Marrákeše.

 • Cyberparc Arsat Moulay Abdessalam de Marrakech
   

  Cyber Park

  Cyber Park v Marrákéši je ideálním místem pro ty, kteří chtějí uniknout od rušného města a relaxovat v klidném prostředí. Park nabízí krásné zahrady, jezírka a mnoho míst k posezení. Navíc je park vybaven Wi-Fi, což umožňuje návštěvníkům pracovat nebo se bavit online. Vstup do parku je zdarma a je otevřený po celý den. Užijte si odpočinek v tomto moderním parku v srdci starobylého města Marrákéš.

Počasí v Marrákéš

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Marrákéš

K cestě do destinace Marrákéš lze využít 1 letiště.

Ubytování v Marrákéši

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
porto
Paříž
🤘 Multi-city
🔥 3 356 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😎 4 490 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
💣 1 803 Kč
porto
lisabon
🤘 Multi-city
😎 2 458 Kč
Palma de Mallorca
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
👍 2 460 Kč
Santa Cruz de la Palma, Kanáry, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz