Mellila, Španělsko

Prodloužený víkend Melilla

Plánujete prodloužený víkend do destinace Melilla? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Melilla

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Melilla na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Plaza de España, Parque Hernández, Ensenada de los Galápagos a mnoho dalších. Melilla se nachází ve Španělsku přibližně 3h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Melilla je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
ŠpanělskoŠpanělsko

Rychlý přehled

Stát

Španělsko

Letiště

1 letiště (MLN)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Melilla - 26 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Plaza de España

  Plaza de España v Melille je nádherné náměstí s výhledem na moře. Toto místo je ideální pro odpočinek po prohlídce města. Na náměstí najdete mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat tradiční melillskou kuchyni. Pokud máte rádi historii, navštivte Muzeum archeologie a historie Melilly, které se nachází poblíž náměstí.

 • Placeholder image.
   

  Parque Hernández

  Parque Hernández je krásným místem k procházkám v Melille. Tento park nabízí klidné a relaxační prostředí, kde si můžete odpočinout od shonu města. Park je obklopen zelení a je ideálním místem pro piknik s rodinou a přáteli. Navštivte Parque Hernández a užijte si přírodu v srdci města Melilla.

 •  

  Ensenada de los Galápagos

  Ensenada de los Galápagos je největší přírodní zátoka v Melille. Toto nádherné místo nabízí návštěvníkům krásné výhledy na Středozemní moře a okolní hory. Je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek. Navštivte tuto úchvatnou zátoku a užijte si klid a krásu přírody.

 •  

  Iglesia del Sagrado Corazon de Jesus

  Iglesia del Sagrado Corazon de Jesus je nádherná katedrála v centru Melilly. Její architektura je inspirována španělským barokem a zahrnuje mnoho krásných detailů, jako jsou vitráže a sochy. Uvnitř najdete klid a pohodu, které vám pomohou uniknout od rušného města. Navštivte tuto katedrálu a prožijte jedinečný zážitek v Melille.

 • Placeholder image.
   

  Melilla la Vieja

  Melilla la Vieja je historická část města Melilla, která se nachází na pobřeží Středozemního moře. Tento malebný komplex zahrnuje pevnost, katedrálu, muzea a mnoho dalších památek. Procházejte se úzkými uličkami a užívejte si nádherné výhledy na moře. Melilla la Vieja je také skvělým místem pro ochutnání tradičních místních jídel a nákup suvenýrů. Navštivte toto historické místo a prožijte autentickou atmosféru Melilly.

Počasí Melilla

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Melilla

K cestě do destinace Melilla lze využít 1 letiště.

Melilla - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kypr
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 385 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 313 Kč

LM letenky do Apulie

Itálie
Před 23 hodinami
Nantes
✈️ Zpátečka
🎉 1 802 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz