Memmingen

Prodloužený víkend Memmingen

Plánujete prodloužený víkend do destinace Memmingen? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Memmingen

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Memmingen na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Ulmer Tor, MEWO Kunsthalle, Steuerhaus a mnoho dalších. Memmingen se nachází ve státě Německo přibližně 1h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Memmingen je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
NěmeckoNěmecko
☕ Kavárny
📜 Historie
🏺 Museum
🏛️ Architektura

Rychlý přehled

Stát

Německo

Letiště

1 letiště (FMM)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Memmingen - 16 míst co vidět .

 •  

  Ulmer Tor

  Ulmer Tor je historická brána města Memmingen, která se nachází na západní straně městských hradeb. Tato brána byla postavena v roce 1365 a je jednou z nejvýznamnějších památek města. Při procházce okolo městských hradeb si nenechte ujít tuto impozantní stavbu, která vás přenese do minulosti.

 •  

  MEWO Kunsthalle

  MEWO Kunsthalle je vynikajícím místem pro milovníky umění, kteří navštíví Memmingen. Tato galerie hostí nejen výstavy moderního umění, ale také tradiční díla z regionu. Kromě toho MEWO Kunsthalle nabízí bohatý program workshopů a kulturních akcí. Navštivte MEWO Kunsthalle a objevte nejlepší umělecké díla v Memmingenu.

 •  

  Steuerhaus

  Steuerhaus je historická budova v Memmingenu, která sloužila jako daňový úřad. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, kde si můžete prohlédnout expozice o městské historii a kultuře. Budova je postavena v renesančním stylu a její fasáda je zdobena malbami a sochami. Navštivte Steuerhaus a prozkoumejte bohatou historii Memmingenu.

 •  

  Hexenturm

  Hexenturm je historická brána v německém městě Memmingen. Tento impozantní kamenný věžovitý objekt byl postaven v 14. století a sloužil jako součást městského opevnění. Dnes je to oblíbená turistická atrakce, která nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Navštivte Hexenturm a prozkoumejte jeho fascinující historii a architekturu.

 •  

  Lindauer Tor

  Lindauer Tor je historická brána v Memmingenu, která je známá svým impozantním vzhledem. Tato brána byla postavena v 15. století a dodnes slouží jako symbol města. Procházejte touto bránou a prožijte pocit, jako byste se vrátili do minulosti. Lindauer Tor je nezapomenutelnou zastávkou na vaší cestě po Memmingenu.

Počasí Memmingen

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Memmingen

K cestě do destinace Memmingen lze využít 1 letiště.

Memmingen - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kós
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Riga
Stockholm
Gdaňsk
Kodaň
🤘 Punk-trip
😍 3 081 Kč
Palma de Mallorca
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Korfu
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Funchal
Porto
Faro
🤘 Multi-city
👌 3 840 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz