Prodloužený víkend Mende

Plánujete prodloužený víkend do destinace Mende? Na obletsvet.cz naleznete všechny informace.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Prodloužený víkend - Mende

Naplánujte jsi prodloužený víkend v destinaci Mende na vlastní pěst a navštivte nejzajímavější místa jako například Les Loups du Gévaudan, Mende Cathedral, Office de tourisme Mende Cœur Lozère a mnoho dalších. Mende se nachází ve Francii přibližně 1.5h přímým letem z Prahy. Při plánování prodlouženého víkendu v destinaci Mende je vhodné letenky rezervovat s předstihem přibližně 1-2 měsíce. U nás na obletsvet.cz potom naleznete všechny informace od ubytování, co vidět a na jaké počasí se připravit. S námi zvládne dovolenou na vlastní pěst každý :)
FrancieFrancie

Rychlý přehled

Stát

Francie

Letiště

1 letiště (MEN)

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Mende - 9 míst co vidět .

 • Les Loups du Gévaudan
   

  Les Loups du Gévaudan

  Navštivte Les Loups du Gévaudan a poznejte vlky z blízka. Tento park nabízí možnost vidět vlky v přirozeném prostředí a zároveň se dozvědět více o jejich chování a životě v divočině. Prohlédněte si také expozici o vlčí historii a kultuře v regionu Gévaudan. Určitě nevynechejte možnost setkat se s těmito fascinujícími tvory a prožít nezapomenutelný zážitek.

 • Mende Cathedral
   

  Mende Cathedral

  Katedrála svatého Petra v Mendě je nejvýznamnější památkou tohoto francouzského města. Stavba byla zahájena v 14. století a postupně se rozvíjela až do 17. století. Katedrála nabízí návštěvníkům krásné umělecké dílo a architekturu, která je jedinečná. Nezapomeňte se projít kolem katedrály a užít si krásný výhled na město Mendě.

 • Office de tourisme Mende Cœur Lozère
   

  Office de tourisme Mende Cœur Lozère

  Navštivte kancelář turistického ruchu Mende Cœur Lozère a objevte krásu tohoto malebného města. Získejte tipy na nejlepší restaurace, kavárny a památky, které stojí za návštěvu. Mende nabízí nádhernou přírodu, historické kostely a kláštery a mnoho dalšího. Přijďte a nechte se okouzlit kouzlem tohoto úchvatného místa!

 • Utopix
   

  Utopix

  Utopix je skvělým místem pro milovníky umění a kreativity. Nachází se v srdci města Mende a nabízí neuvěřitelnou atmosféru, která vás okouzlí. Tento kulturní prostor pořádá různé akce, včetně výstav, koncertů a workshopů. Pokud hledáte inspiraci a zábavu, navštivte Utopix a nechte se unést do světa fantazie a kreativity.

 • Pont Notre Dame
   

  Pont Notre Dame

  Pont Notre Dame je historický most v městě Mende. Tento kamenný most překonává řeku Lot a nabízí krásný výhled na okolní krajinu. Most byl postaven v 13. století a je známý svými klenutými oblouky a krásnou architekturou. Procházejte po mostě a užijte si pohled na město a okolní přírodu.

Počasí Mende

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Letiště k destinaci Mende

K cestě do destinace Mende lze využít 1 letiště.

Mende - ubytování

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bari
✈️ Zpátečka
🤩 1 096 Kč
Barcelona
✈️ Zpátečka
👍 1 405 Kč
Záhřeb
⏰ Last minute
😍 759 Kč

LM letenky do Záhřebu

Chorvatsko
Před 27 hodinami
Funchal
🌴 Dovolená
👍 10 090 Kč
Rhodos
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Puerto del Rosario
Sevilla
🤘 Multi-city
👍 2 381 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz